N ederland -België Jubileum-wedstrijd 10 December 1939 te Rotterdam PRIJZEN DER PLAATSEN: Jammer was het, dat er af en toe wat forsch gespeeld werd, maar scheidsrechter Boeree greep niet in, hetgeen de verstandhouding in het veld nu niet bepaald prettiger maakte, ook niet toen de Heer Boeree de Gooi-aanvoerder en een van diens onderdanen ter „con ferentie" op het groene waarschuwingsmatje ontbood. Doch ook de vroolijke noot ontbrak niet, tenminste bij ons op de tribune, waar „het kokkie" van de Ajaxhome-bezetting, die bij den voor ons zoo verontrustenden stand van 01, zijn vreugde niet onder stoelen en banken had gestoken en nu droevig voor zich uit zat te staren, waarbij hij heel wat te verduren had. Arme kok! Bekijken we zoo de ranglijst eens, dan zien we tot ons genoegen, dat Ajax op de tweede plaats verzeild is geraakt. Waarom niet op de eerste? Wel, daar prijkt nog steeds Blauw-Wit met het mooie record van 8 wedstrijden: 16 punten. Maar Ajax 1, een record bestaat enkel en alleen om het iemand afhandig te maken. Zorgen jullie daarvoor! Ajax wordt op den voet gevolgd door D.W.S. De Amsterdamsche voetbalnatie laat zich dus niet onbetuigd en neemt slechts met de eerste drie plaatsen genoegen. Van de volgende wedstrijden is nog niet veel te zeggen, doch aan spanning en strijd zal het zeer zeker niet ontbreken. We denken daarbij aan de hoofdstedelijke „derby" AjaxBlauw-Wit en niet te vergeten AjaxD.W.S. (Wat zal de penningmeester dan een goede dagen hebben!) We hebben nu gezien, dat Ajax het voetballen nog niet verleerd is en vol goeden moed gaan we verder tot.... 18 Maart 1940. Ajax 1 denkt aan dien datum! Een goed verstaander heeft een half woord noodig! D. C. Eeretribune-middenvakkenf 2,50 id. zijvakken2, i 2, Maastribune«1,75 1.50 1,25 zijvakken i* li Staanplaatsen 0,50 Jongensplaatsen 0.25 Kaarten worden verkrijgbaar gesteld b.d. bekende Voorverkoop-adressen 109

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 21