Adspiranten 3 en 5 trokken in een touringcar naar Weesp en klopten daar Rapiditas met 41 en 110. Het is lang geleden, dat onze boys in de „Moppenstad" zoo'n succes hadden. Bij het derde speelden Diekman, Sondaar, Donker, Schmitz, Ris en Matto een goede partij. Ris, Brokmann en Matto waren de knapen, die voor de doel punten zorgden. Van Rhijn heeft zijn heiligdom goed verdedigd, doch met een beetje meer oplettendheid, had Rapiditas geen tegenpunt gescoord. Het vijfde won, zooals reeds gezegd, met 110. De doel punten werden zoo'n beetje verdeeld over Been, Waldeck, de Sterke, Boerkool en Gunzel, enwat zullen wij er nog meer van vertellen? Plaatsgebrek noopt ons, om de verrichtingen van onze jeugd op Zondag 15 en 22 October 1.1. zeer beknopt en in telegramstijl te memo- reeren. Junioren IVolewijckers I 52. Spannende partij. Goed spel van beide partijen. Hagen, de Weert en Janse, best Koers, Meyer en Eenennaam uitstekend Petrie, Hoks, Brokmann, Zwaan en Estie niet zoo in vorm als tegen A.F.C. Doelpunten van goede kwaliteit. Junioren ID.W.V. 1 42. Zie verslag Tric-Trac. Junioren IISwift 64. Pittige partij. Ajax-achterhoede van slag af. Hordijk en Fokke op dreef. Tiepen, de man uit de voorhoede en eenige doelpunten gescoord. Bakker voor half-time goed, daarna in dalende lijn. Blom, Stam en Bloem gelijk een barometer, oftewel veranderlijk. Junioren IIIRapiditas III 150. Uitslag spreekt voor zichzelf. Van Zuylen (topscorer). Kok, de Jong, Verref en Veenstra zeer ver dienstelijk gespeeld. Tegenpartij erg zwak. Junioren IIIZeeburgia III 111. Tegenpartij vrijwel niets in te brengen. Onze aanvalslinie door de Zeeburgia-verdediging, gelijk een ploeg door de voor. De Ajax-score nog aan den lagen kant. Adspiranten IVolewijckers I 31. Goed gedaan boys! Volewijckers op eigen veld bekampen valt nooit mee. Daar een overwinning wegsleepen is een extra zware opgave. Nu op deze wijze door gaan denkt aan ons jubileum! Adspiranten IIRapiditas I 16. De eerste nederlaag. Een slechte beurt, boys, maar de tegenpartij was het eerste elftal van Rapiditas en dat is altijd een behoorlijk team. Wij rekenen echter op betere resultaten. Adspiranten III—W.M.C. I 2—0. Adspiranten III—N.V.C.G. 11—1. Dat is vier overwinningen in successie. Wat gaan we doen, cap tain Diekman? Worden we ongeslagen kampioen? Adspiranten IVSport I 90. Ook dit elftal is op den goeden weg. Een 90 overwinning in een uit-wedstrijd is een resultaat, dat ver trouwen geeft voor het verdere verloop van de competitie. Nog vele victories, boys!de kampioensplakken worden al geslagen. Adspiranten VBI.-Wit V 32. Een magere zegen, jongens. Met de rust een 30 voorsprong en dan uiteindelijk met slechts 32 winnen is een bewijs, dat er na thee iets niet in orde was. De weelde van een 30 voorsprong? Gunzel een griffel voor zijn harde werken, alleensprinten, boy, dat is een zwak punt Maar eens aan Mr. Reynolds vragen, hoe een goede sprint in elkaar zit. Boerkool drie nette doelpunten, maar waar bleven de Sterke en Looyer?Captain Waldeck, pook je voorhoede eens op! Ajax VIMeerboys II 40. Dat is een goede competitie-start geweest, boysHet vorige seizoen werd Ajax-adspiranten VI ongeslagen kampioen. Hoe denken jullie er nu over? Wij hooren het al, „het komt in orde".... Afgesproken! So long! BROWN. 83

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 19