J eugdvoeibal-f liisen. 1 SPORTIVITEIT ,f 1 dk in ssaLen I ALLES VOOR SPORT W. H. EILERS Co. W. V. Zondag 8 OctoberBracht de eerste jeugdvoetbaldag ons een daverend succes, n.l. 7 gewonnen matches, met een totaal score van 33 doelpunten vóór en slechts 2 tegen, de heden gehouden wedstrijden stonden wederom in het teeken van de Ajax-supprematie. Als wij de balans opmaken, komen wij tot de volgende cijfers: 6 wedstrijden ge speeld, 5 gewonnen, één gelijk, 39 goals vóór en wederom 2 doel punten tegen. Het is uit den aard der zaak nog veel te vroeg om te juichen, maar bovengenoemde cijfers zeggen ons toch, dat wij weer op den goeden weg zijn,dat wij wederom de juiste samesnstelling hebben gevonden van de specie, die de fundamenten van het Ajax huis hecht en sterk houden. M.a.w. wij zijn er ook dit seizoen in ge slaagd de Ajax-jeugdteams zoo te mixen, dat de voetbal-cocktail, die wij serveeren, onzen sportbroeders tamelijk zwaar op de maag ligt Als wij, onze gewoonte getrouw, de prestatie van ieder elftal afzon derlijk de revue laten passeeren, dan zien wij, dat: Junioren Imet groot succes aan den Z. Wandelweg opereerden De A.F.C.-ers moeten het in eigen home wel erg ontgelden dit seizoen Nu kregen de Galivazianen met 60 een pak op hun roode baatje Volgens diverse vaders wij kunnen zoo langzamerhand wel een paar Ajax-vaders-elftallen creëeren moet er door onze jongens een aardig balletje getrapt zijn. Wij hebben tenminste verhalen gehoord over fraaie doelpunten en mooi combinatiespel van onzen ploeg. Zoo iets te hooren stemt tot tevredenheid. Junioren 2maakten de verre reis naar K.B.V. Piet van Os ver telt in een goed verhaal, (hij, die verre reizen doet) dat onze jongens zich uitstekend hebben geweerd. De uitslag, 50 in ons voordeel, laat hieromtrent dan ook geen twijfel over. Hij roemt v. Heusden, Hordijk en Fokke in hun goede spel en brengt ook de maker der doelpunten naar voren, t.w.: Stam, Blom (2), Fokke en Roland. Ook ter Beek en Bosboom worden door hem met eere genoemd, terwijl Levendig en Holman z.i. ruim voldoende waren. Aan jullie de taak, vrienden, om den heer van Os nog vele malen in de gelegenheid te stellen, zijn juichende „short-stories" bij de nood-redactie in te zenden. Adspiranten I verspeelden het eerste Ajax-punt. Zij brachten het tegen D.W.V. in Nieuwendam niet verder dan een gelijk spel (11). Maar de D.W.V.-ers in eigen huis zijn verbazend lastige knapen, zoodat wij over dit verliespunt maar niet zullen treuren. Adspiranten 2 kwamen heden voor het eerst in het veld en hadden een schier onverzadigbaren doelpunten-honger. Arme A.F.C.- goalkeeper. Twaalf maal mocht hij den bal uit het net halen. Het zal je niet overkomen, dat je zoo'n stel knapen met zulk een honger te dineeren krijgt. De kok van onze militairen-bezetting zou er zijn handen aan vol hebben. Loyale, prettige bediening als deel van 'n ernstig streven den klant tot vriend te maken. KALVERSTRAAT 43 82

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 18