Reveille Wat is Reveille? Er is geen soldaat, die niet weet, wat dit woord wil zeggen. Er is geen soldaat, die nog nooit door het trom petsignaal „Wil je niet opstaan, dan blijf je maar liggen, etc." van zijn stroo- zak is geblazen. Ook de Ajax-soldaten, die in kazematten in kazernes of „ergens" aan de grens liggen kennen dit signaal. Zij weten maar al te goed, wat „Reveille" beteekent. Zij weten, dat met dit signaal een lange dag van dienstdoen, wachtkloppen, marcheeren, graven of verveling aanvangt. Kent II dit signaal ook? Vermoedelijk wel, maar de Ajax-reveille kent U nog niet! Wij houden appél!!l Wij roepen „de Ajacieden in burger" op, om de Ajacieden „in het veldgrijs" een tast baar bewijs van ons gevoel van onze ver bondenheid te geven. De Commissie voor de clubavonden houdt eens in de maand Appél. Uw stoffelijke bewijzen van medeleven met onze clubgenoten aan de grens, worden door genoemde Commissie gaarne in ontvangst genomen. (De eerste zending Ajax-pakketten is Vrijdag 20 October j.l. reeds in zee gegaan) Ook tijdens onze thuis-wedstrijden kunt U voor dit doel in de Bestuurskamer terecht. Voor bezitters van een Giro-rekening hebben wij ook gezorgd; Ons Gironummer luidt 122514 (J. Elzenga). Penningmeester voor de Ajax veldpost de Heer G. Leeuw. Ajacieden: Clubgeest heeft verza melen geblazen. Aan II de daad! We hadden helaas geen cliché van een soldaat die „verzamelen" blaast. Korporaal J. Rapmund (één der tijdelijke bewoners van ons Stadionwas dadelijk bereid even een schets hiervoor te ontwerpen. Is het resultaat niet schitterend? KORPORAAL Rapmund, in je vak moet je een GENERAAL zijn. De har telijke dank van de Redactie.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 17