H.H. Donateurs Aiientie! Een abonnemenl op hel Ajax-Nieuws kosl J 1.50. Hiervoor krijgt U hel nummer vóór eiken wedstrijd thuis in de bus. Hierbij zijn ook de nummers die ius- scheniijds verschijnen. Bij overmaking der coniribuiie gelieve U levens op te geven of U zich wenschl ie abonneeren. Schei uit met die flauwsies, buldert de fluitende Jack. Een voet bal is geen meissie, waar je niet af kunt blijven. Schiet op met dat ding. Niet jij, maar hij moet het werk doen! Zoo wordt de Ajax-jeugd opge voed. Geliefd te zijn door bemin nelijkheid is niet zoo moeilijk, maar bemind te zijn in strenge recht vaardigheid, is niet aan ieder ge geven. Die gave heeft Reynolds, en daarom vindt zijn critiek maar één repliek: „Jack for ever!" Kampioene. Ajax dankt zijn succes niet al leen aan de technische leiding van zijn mannelijke experts, maar te vens aan den moreelen steun van zijn dames. Waar Zij niet is, blijft Hij een doelloos zwerver. En zon der doel speelt men nu eenmaal geen enkele partij. Het spreekt vanzelf, dat echtge- nooten, verloofden, zusters en aan getrouwde leden van de rood-witte familie, aan ons gebonden zijn. Maar waar is toch het belange- looze meisje, dat ongetrouwd, niet- verloofd en zelfs volkomen onbe kend, haar sportieve hartje sinds jaren voor honderd procent aan vader Ajax heeft verpand? Dat is ons aller troetelkind, want we zouden haar verwennen, als ze zich niet schuil hield achter dappere anonieme stukjes in ons orgaan. Zij is het meisje, dat Ajax nooit vergeet, zij is de stille kam pioene van die breede en enthou siaste schare supporters, die van Zondag tot Zondag, bij wind en regen, in en buiten Amsterdam, present zijn. En zelfs op trainings avonden postvatten op den Mid denweg, om tusschen auto's, tram en water de school van Reynolds te volgen. Het Legioen van Ja, van wie? Doppie, zeg ons wie je bent! Dat zou een „moment" zijn VETERAAN. Correspondentie: L. te B. Een troost, dat het Clubhuis tenminste geborgen is. Nog een goed advies: bied het Ajax weer aan als Czaar Peter- huisje of zoomaar niet voor een koopje, dan zit er voor jullie nog een modern home in. Oké?! Arie c.s. Zie bovenstaande tip. Dat is nu geestelijke herbewape ning a contant. Vader Bon. En gij zwijgt? Brutus! Dr. B. in Zuid. Dank instem ming. Tijdens een wedstrijd in Londen werd de bal over tribune en clubhuis geschoten, zoodat het spel stil lag. Toen schreeuwde iemand: „Play-on boys, don't mind the ball!" Zulke lieden zijn het gevaarlijkst voor zichzelf. V. 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 9