OFEICIEELE MEDEDEELINGEN Van den Secretaris. Publieke telefooncel in ons Stadion. Voorgesteld als juniorlid: H. Biesing, J. L. de Graaf, J. de Jong, J. Manting en G. Schraders. Voorgesteld als adspirantlid: G. Angel, A. J. Anneveldt, A. van As, B. L. Been, H. C. A. v. d. Berg, H. van Dam, A. Gerritsen, Th. J. Gebbink, G. J. Looyen, F. J. v. d. Mey, F. H. Maaskant, H. J. Michels, F. Mooy, F. Oosterbaan, W Rous, J. Schepper, F. Stam en F. Timp. Aangenomen als ondersteunend lid: J. Polak, J. J. Erwteman, M. v. West, N. Polak, J. de Weerd, H. Al- berda, M. J. v. Lobberegt, H. Kooyman, H. Dondorp, W. Brok- mann Jr., G. P. Hazelof, H. R. Bosman, J. K. v. Alfen, J. Dekeling en H. G. Kok. Van den secretaris-elftallencommissie. Nog steeds hebben vele spelers hun identiteitskaart niet aan mij ingezonden. Deze kaarten moet ik thans per omgaande hebben. A. DE WIT. Vanaf heden is door de Gemeente-telefoon in het benedenrestau- rant een publieke telefooncel ingericht; tegen betaling van 10 cent kan men hier dus telefoneeren. Ook leden en donateurs kunnen dus voortaan niet meer gratis telefoneeren. 10 September in ons Stadion. Op 10 September a.s. organiseert het R.K. Werklieden-verbond een dag in ons Stadion; Ajax-diploma's zijn op dien daen niet geldig. bij haar 40-jarig bestaan op 18 Maart a.s. weer het kampioenschap van Nederland te bezorgen. Beschouwt eiken wedstrijd, dien gij te spelen krijgt, als een zwaren kamp, dan twijfel ik er niet aan of gij zult een mooi seizoen tegemoet gaan. Jongens, laat U den titel „Kam pioen van Nederland" niet ontnemen. En onze lagere elftallen zou ik willen toeroepen: „Volgt het voor beeld van onze eerste elftalspelers. Zorgt er voor. dat het Ajax- vaandel niet door onsportieve handelingen Uwerzijds ontsierd wordt. En ook van U verwacht ik bij ons 40-jarig bestaan een kampioen schap, of een behoorlijke plaats op de ranglijst. M. J. KOOLHAAS, Voorzitter. 2

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 2