Wie ons gelukwenschien. Op de op 8 Juli j.l. gehouden receptie mochten wij ontvangen: Ets van Amsterdam, aangeboden door het Gemeente Bestuur van Amsterdam, bij monde van den Edelachtbaren heer Rustige en den heer van Lier, secretaris van Amsterdam. Ets (Stadhuis Leiden) aangeboden door U.V.S. Ets voor I.V.V. i Vaantjes door Ch. W. de Bois, A.E.D., D.O.S., A.P.G.S. en Watergraafsmeer. Beeld met vaantje door „Haarlem". Medaille door de Ver ter Bevordering v. h. Vreemdelingenverkeer. Kristal Waterstel door „Feyenoord". Tuinparasol door den Amsterdamschen Voetbalbond, Amsterd. Kantoor Voetbalbond •en de Ver. „A.F.C.". Miniatuur kaasdragers door den Noord-Holl. Voetbalbond. Gouden plak door den K.N.V.B., benevens den v. Tuyll v. Serooskerkenbeker. Chief Wh:p Wisselschild, hetgeen definitief eigendom is geworden. Plaquette van Blauw-Wit. Bloemen kregen we van. Zeeburgia, Brifort, R C.H., O.V.V.O., Ned. Middenstands- bank, Volewijckers, J.O.S., Electr. Technisch Bur. „Lageja", A.B.L.O., Oranje Zwart, Wilh. Vooruit, T.W.M., B.P.C., Ned. Honkbalbond, M.V.V., Ontwaakt, D.H.C Be- Quick, de Kok Landsmeer, Waschinr. Grifioen, Amsterdamsche Sportpers, Schoon hoven, Nederl. Spoorwegen, A.D.W., Federatie Eerste Klassers, Drukkerij Grafica, Oranje Comité Watergraafsmeer, Scheidsrechtersvereeniging District Amsterdam, Mij. Het Nederl. Sportpark Stadion, K.F.C., 't Gooi, N.V. Flora Sport, Melkinr. 't Honk, Victoria Hilversum, S.L.T.O., Goldstar, O.D.E., Turmac, Militaire Zoeklichten, H.E.D.W., Henk Bookelman, D.W.S., Dir. KrasnapolskyNiloc Handbal, V.V.G.A., H. Reitema, A. K. Bos, Supp. Ver. Ajax, Blauw-Wit en V.V.A. Telegrammen stuurden: Sportclub Enschede, Willem II, Velocitas Gron'ngen, Oranje Zwart, Feyenoord, A.D.O., v. d. Linden, Directie Olympisch Stadion, C.V.V., K.F.C., J. J. v d. Meer Kijkduin, Piet Leemhuis, H.B.S., 't Gooi, Dade en Vrouw, R.C.H., N.O.A.D., B.V.V., Go-Ahead, L. W. v. d. Vliet, Heracles, N.E.C., A.D.W., Achilles, Vitesse, K. W, v. d. Lee Indië, Leoni Voorz. Xerxes, Victoria Hilversum, Hermes- D.V.S., Sparta, Frits Schoevaart Indië, Henkie Reitema, Stam, v. d. Heuvel en H. Schoevaart Indië, Willy Coosen, J. H. A. Bakker, Karei Lotsy, Hoofdcomm. v. politie Utrecht, J. Moos, Denkers secr. Go-Ahead, Tubantia Hengelo, N.A.C., Sport redactie Cetem, Beun Voorz. H.D.V.S., V.A.M.I., P.S.V., Hr. Moorman Bestuur K.N.V.B., TURMAC, Kalff, Bleyerheide, Boeljon Hoofde. K.N.V.B., Swaap, Dir. en Pers. Suise, Sch'nkelhaven, H. Dade, Staal Krasnapolsky, A.S.K., Gé Bosch, Ves pucci, Eindhoven, Leeuwarden, Reese Dir. Pschorr, Port v. Cleve, Unitas, Olympia Gouda, Juliana, Z.F.C., D.J.K., Grootmeyer, Ahrends V.C., Feith Voorz. Ned. Cricket Bond, Mevr. A. Blomvliet, S.D.W., J.H.K., U.V.V., H.R.C. den Helder, Max Boas, Kampong, Leroux Leider Nieuw Guynea Expeditie eri Afdeeling 4 K.N.V.B. Schriftelijke gelukwenschen ontvingen we van: S.V.V. Schiedam, V.S.V., A. J. Coucke Consul K.N.V.B. Parijs, De Meteoor, Excelsior, J. G. M. Bosch, H.V.V., G. H. Suther land Royaards, A. J. Maasen Indië, U.V.S., A. E. v. Welzenes, Ir. J. W. Kips, Eere- lid K.N.V.B., De Zwaluwen, Elinkwijk, A.G.O.V.V., W.M.S., D.O.S., F.C. Malinois, Ver. ter bevordering v. h. Vreemdelingenverkeer, H.F.C. Helder, Robur et Velocitas. Het Oostelijk District Bestuur, Nederlandsche Middenstandsbank, L. Verwoerd, R.F.C., V.O.C., J. Hylkema Dir. Feyenoord Stadion, Oranje Comité Oud-Watergraafsmeer, E. Boekman Wethouder v. Onderwijs en Kunstzaken, H. Scheen, V.I.O.S., J. L. v. Dort, I.V.V., Enschedesche Boys, Hercules, De Germaan, Het Nederl. Roode Kruis Afd. Amsterdam, Concordia, W. J. H. Muiier, L. Scheernes, CL Bakker, Chef Bur. Ver keerswezen, H. Herberts K.N.V.B., Mr. R. W. Pik K.N.V.B., J. F. v. Moorsel, Sloter- dijk, F. Triebei K.N.V.B., A. v. d. Gragt, Fa. A. Grifioen, Neerlandia, H.F.C., T.O.G., Xerxes, Ardath Tobacco Company, H. A. Meerum Terwogt, Limburgsche Voetbal bond, Dr. A. J. Meurer, Het Vacantie-Kinderfeest, De Volewijckers, T.W.M., J. Pelser scheidsr., Mr. H. W. Vliegen, Dr. J. v. d. Vuurst de Vries, Tobias Green, Wim Brink man, J. H. v. Drooge K.N.V.B., Quick Nijmegen, De Spartaan, S. Coldewey K.N.V.B., Dr. D. J. v. Prooije Voorz. K.N.V.B., B.P.C., Boeljon Hoofde. K.N.V.B., Stef Klein, S.L.T.O., G. Ph. Melhado, van Schagen Insp. v. d. Lich. Opvoeding, Heemskerck, Nederlandsche Honkbalbond, Quick Den Haag, T. C. Visch, J.H.K., Vespucci, Nep- tunus, S. Erwteman, O.D.E., I. Pront, C. H. Vrugt, P.S.V., Distr. Noord-Holland K.N.A.U., G. Hohmann, Amstel, J. Gosschalk, H. S. Boekman, D.H.C., Maja, F.C. Hilversum, Staal Comm. v. Politie bur. Linnaeusstr., Carlton Hotel, A. Staal secr. Penningm. K.N.V.B., V.U.C., Allen Weerbaar, C. H. Poen, K.N.V.B., Kampong, G. J. Winterink-Wieleman, J. Metz, T.I.W., Aug. Th. Kappenburg, Z.A.C., C. H. Bosma, H. v. Buuren, D.F.C., F. H. Haavekost, Gebr. Schuuring, Longa, W. v. Bisselick, Madjoe, Rombout, A.E.D., Insp. Stichting Haagsche Sport en Speelter., Wim de Bois, J. v. Gessel, Fed. v. 2e, 3e en 4e Klassers, De Kennemers, Stormvogels, A. Koker noot, Wagen'ngen, J. Hoven, D. Couwenhoven, Lex Izaks, M. Sajet K.N.V.B., De Telegraaf, Algemeen Handelsblad, Het Volk, Nieuwe Rotterdammer, De Revue der Sporten, De Sportweek, M.V.V. en Rodi.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 32