Koopt Sparta naar Café-Restaurant Smaalders Van de Redactie. Overtoom 87 - telefoon 81576 - Amsterdam Gezellig bitteruur Prima Hollandsche keuken Specialiteit Indische RijsttafelHeineken's Bieren ons orgaan te vullen, waarna Jack Reynolds onder grootsche hulde zijn herbenoeming als oefenmeester verkreeg. Voorloopig gaan wij nog niet wandelen voor de overdekte tribune, maar wel zal er een jeugdtournooi gehouden worden als resultaten van Jan Schoevaart. De rondvraag mocht zich in groote belangstelling verheugen, daar vele sprekers vragen stelden en wenschelijkheden naar voren brach ten. Een zeer voornaam punt werd o.a. aangesneden met het euvel der „wilde" voetballers, hetgeen van bestuurszijde een ernstige waarschuwing aan de boosdoeners ten gevolge had. Voorts krijgen wij een demonstratie Jiu-Jitsu als mogelijke leerstof bij de oefeningen. De verschillende vragers en voorstellers werden stuk voor stuk door den voorzitter van antwoord gediend. Nadat Egeman ons allen op suggestieve wijze voorgehouden had, hetgeen komend is, nam Koolhaas het woord om de vergadering dank te brengen voor de vlotte afwikkeling der agenda en voor de groote opkomst. Spr. sloot de vergadering onder de leuze „bij ons 40-jarig jubileum 14 a 15 elftallen kampioen", waarop Wim Anderiesen dank bracht aan het bestuur en toezegde zijnerzijds alles in het werk te zullen stellen om een nieuw kampioenschap te behalen. Evenals op de receptie leidde Koolhaas deze vlotte vergadering uitstekend, zoodat wij nog vóór het middernachtelijk uur op de kiezeltjes stonden. d. J. Copy voor het volgende nummer uiterlijk Maandag 21 Augustus aan het redactie-adres, Noorder Amstellaan 67. Het Belastingvrije MOTORRIJWIEL wat zichzelf Recommandeert door Sierlijkheid en Betrouwbaarheid. En 30 Watt verlichting in prijzen vanaf f 249.- Uw aangewezen adres in Amsterdam is het „Sparta-IIuis" van M. DE GRAAF Fagelstraat 21-23-25-27 - Telefoon 80640 Waarheen na afloop Gewone Café-prijzen. 327

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 23