Een dubbel succes. Nogmaals plaatsen we hier gaarne een foto van ons kranig juniores-A-elflal, dat er in slaagde na hei veroveren van het kampioenschap ook beslag ie leggen op den A.V. B.-beker. meest vooraanstaande Amsterdamsche sportjournalisten bij ieder artikel een antwoord te krijgen. Dus Ajacieden, die tot nu toe in stilte of in het openbaar op die beroerde kranten mopperen, schrijft ons uw grieven. Bedenkt daarbij echter, dat alles op een behoorlijke manier, waaraan niemand aanstoot kan nemen, naar voren gebracht moet worden. Verdiept U niet in allerlei kleine details, doch geeft meer de algemeene punten aan, waartegen zich uw grieven richten. Behalve wanneer er uitdrukkelijk prijs op wordt gesteld, zullen wij al deze artikelen niet-onderteekend publiceeren; slechts wij moeten de namen der schrijvers weten en deze namen zijn bij ons natuurlijk veilig. Dus Ajacieden, schrijft! Op deze wijze werkt gij allen mee aan een goede verstandhouding tusschen onze vereeniging en de pers, waar aan dit om alle eventueele misverstand te voorkomen vrijwel nimmer iets ontbroken heeft. Feitelijk zouden we blij zijn geen derge lijke artikelen te ontvangen, omdat dat voor ons en alle lezers het bewijs zou zijn, dat iedereen het steeds met onze sportpers en haar werkwijze in het algemeen eens is. Is dat niet zoo? Welnu, stuur ons dan uw bijdrage en wij publiceeren haar in het volgende nummer met hopenlijk een bijschrift van een journalist. Wij wachten af! 323

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 19