Blijf altijd ridderlijk. De directie van Chief Whip overhandigt het Ardaih-schild, dat thans door de prachtige prestatie van ons eerste elftal definitief in het bezit van onze vereeniging gekomen is. feitelijke hoofdpersonen: de spelers van het eerste en Reynolds, waarbij deze laatste nog eens extra voor het voetlicht werd gehaald. Ook Anderiesen, Schubert en van Reenen, die reeds vijfmaal het landskampioenschap mede hielpen bevechten, kregen nog een apart woord van waardeering. Dat men het gezellig vond op dezen middag, bleek tevens wel uit het feit, dat toen het bestuur en de spelers „zich op de eerste ver dieping hadden teruggetrokken", de benedenzaal nog lang niet leeg stroomde, al stroomde er wel wat anders, o.a. grapefruit. Maar dat hoorde nu eenmaal bij de verbroedering, die een zekere scheids rechter met een aartsvijand van hem sloot. We hopen maar, dat hier geen echtscheidingen uit zijn ontstaan, want dat zou een onwaardig einde zijn van een receptie, die in alle opzichten geslaagd mag heeten. Zóó gezellig was het, dat we er volgend jaar weer één wil len hebben. Afgesproken Anderiesen? Wanneer de scheidsrechter U uitgeeft, ga dan onmiddellijk, zelfs al mocht U het met de beslissing niet eens zijn. Hoe vaak wordt U „not-out" gegeven, wanneer U volgens uw eigen meening „out" bent? Protesteert U dan ook? Neen, dan blijft U staan alsof er niets ge beurd is, terwijl U in uw hart zeer goed weet, dat U den weg naar het paviljoen had behooren te bewandelen. Weest nu even onver stoorbaar wanneer U volgens uw meening ten onrechte wordt uit gegeven. De scheidsrechter heeft altijd gelijk. Aanvaardt onder alle omstandigheden ridderlijk de beslissing. Dan speelt U cricket in den goeden geest. 315

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 11