N.V. „PADOX", Warmond TELEFOON No» 12 cn 46, na kantoortijd 83 VertegenwoordigingB. Rakers, Cronjéstraat 17, Amsterdam 0., Tel. 52806 Ook de verre fielders moeten er aan denken, dat zij bij een hoogen bal beter 10 M. naar voren kunnen loopen dan 5 M. achteruit. Gaat dus nooit te dicht achter het binnenveld staan, doch integendeel wijd uit. Vooral bewegelijkheid voor fielders is een eerste vereischte. Wacht tevens nooit om een bal het binnenveld in te gooien. Direct en snel aangooien is een eerste vereischte. Tegen V.V.G.A. mochten wij weer eens het genoegen van een over winning smaken. Slechts één fout, een gemiste vangbal, werd door ons team gemaakt, wat op zichzelf reeds een compliment waard is. Vangballen, aangooien op de honken, alles wat prima in orde, alleen wreekte zich ook hier weer, dat Prins een geslagen bal niet direct naar het binnenveld wierp, waardoor onze tegenstander meer pun ten kreeg dan haar in dit geval toekwam. Ook Hordijk moet zich veel en veel actiever betoonen, en vooral vlugger starten. Vanaf heden is Woensdagsavonds weder gelegenheid tot oefenen, waarop gerekend wordt. Op Vrijdag 30 Juni, aanvang 7 uur des avonds, wordt de thuis wedstrijd tegen A.F.C. gespeeld. Jongens, deze wedstrijd moet en kan gewonnen worden, waardoor wij dan een heel stuk, en hopelijk dan voor goed, uit de gevaarlijke zone zouden geraken. Doet dus je uiterste best. Het tweede kan maar niet op gang komen. Met flinke cijfers werd zoowel tegen R.C.H. I als tegen Zeeburgia I verloren. Ook hier is training wel een voorname eisch. Na deze twee wedstrijden zal Koenen weer present zijn om te werpen, waardoor de resultaten ongetwijfeld veel en veel beter zullen worden. De junioren hebben zich zoo langzamerhand ook ingespeeld, wat uit de goede resultaten wel blijkt. Vooral de goede overwinning op D.W.S. A mocht er zijn en gaf zeer goed spel. De opkomst laat ook hier niets te wenschen over en wanneer vandaag of morgen de schoolexamens achter den rug zijn, behoeft er geen wedstrijd meer verloren te worden. De kans op een kampioenschap is hier zeer zeker aanwezig. Doet daarom je best. Voor alle honkballers is de training vastgesteld op Woensdag avond. Aanvangende 7 uur. J. P. BLOMVLIET. Op 18 Juni heeft Ajax nog haar medewerking verleend voor een demonstratiewedstrijd tegen een Haarlem-Quick comb, op het fraaie stadion te Hilversum, ter gelegenheid van het K.N.V.B. junioren- tournooi van het Gooi. Aan alle spelers, die hiertoe hebben medegewerkt, den dank van den Ned. Honkbal Bond. iiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wie clubhuizen wil laten bouwen En jaren daarop moet vertrouwen Kiest „PADOX" ontwerp Want dat is pas sterk En geschikt om festijnen te houwen» lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllMllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllillllllll 298

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 26