Attentie 1 Een juichkreet? bestuurslid van een vischteam te zijn!! Laat ons echter blijven wi» we zijn, gezonde jongens met echte visschersallures. Nader zal U bericht geworden voor den eerstvolgenden vischwed- strijd op 2 Juli a.s. Hoogachtend. PLEINCERISE. In overleg met het bestuur onzer vereeniging heeft de commissie van het Ajax-Vischteam besloten binnenkort een hengeldag te orga- niseeren voor de geheele Ajax-familie, dus ook de dames, met als attractie een vischwedstrijd: Ajax IAjax-Vischteam. De reis wordt gemaakt per motorboot. Muziek en consumptie aan boord. Kosten ongeveer 1.per persoon. Datum en nadere bijzonderheden worden den leden per circulaire bekend gemaakt. Wij zullen trachten voor deze gelegenheid te kunnen beschikken over de Fransche mailboot „Normandië". DE VISCHCLUB. Zal het vandaag reden tot juichen geven? Zal één lange juichkreet in het Ajax-stadion schallen? Bij den aanvang van den eindstrijd om het Kampioenschap van Nederland zal dat voor zeer velen nog een open vraag zijn, die eerst beantwoord wordt, als het eindsignaal geklonken heeft. En waarom niet? Waarom zouden wij niet optimistisch gestemd zijn? Waren de resultaten soms niet gunstig? Hebben de Ajacieden onder de eminente leiding van Brokmann c.s. en het bezielende voorbeeld van Wim Anderiesen in het afgeloopen competitieseizoen dan niet op een enkelen wedstrijd na die tegen N.E.C. uit Nijmegen sinds October 1938 niet alles gewonnen? Zegt U dat niets? Zouden er werkelijk nog pessimisten zijn, die denken, dat Ajax zich den hoogsten titel zou laten ontglippen, nu ze hem voor het grijpen heeft? Ze zijn er inderdaad, maar op Ajax rust de plicht dit te logenstraffen! Slechts enkele kampioenswedstrijden heb ik dit seizoen gezien en ik moet toegeven, dat de prestaties onderdoen voor het roemruchte elftal van 17/18, maar het bereikte resultaat tot op heden is toch maar op zeer regelmatige wijze verkregen. Een prestatie op zichzelf. Laten wij dus met vertrouwen het laatste treffen tegen Eindhoven in deze kampioenscompetitie van ons sterk wilskrachtige Ajax tege moet zien. Laten de supporters luider dan voorheen hun spelers aanmoedigen, opdat zij met groot en onverflauwbaar enthousiasme en met den vasten wil om te overwinnen, de laatste 2X3 kwartier in dit seizoen vechten tot het bittere einde om het zoo begeerde landskampioen schap. Dan zal voor de zooveelste maal weer de juichkreet in het Ajax- stadion daveren. HOMMES. We vinden het prettig weer eens iets van vriend Hommes te mogen ontvangen, wiens huidige bijdrage in gelukkiger omstandigheden ge creëerd werd dan het voorgaande. Wij wenschen hem toe, dat hij weldra weer voor de volle 100% zijn werkzaamheden kan verrichten en het 50 rentenieren aan anderen kan overlaten. REDACTIE. 285

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 13