Een sterke grasmat Brabantia* Graszaden zal ook Uw velden bedekken, indien U thans onze aanwendt, die speciaal hiervoor gekweekt zijn. Vraagt prijs en inlichtingen bij onzen vertegenwoor diger, dhr. P. SCHOUTEN, Assendelftstraat 34 Amsterdam-W. of rechtstreeks bij B. v. ENGELEN, Kweeker v. origineele Brabantia-graszaden te Vlijmen. steeds naar het doel der tegenpartij gejaagd. Zelfs de backs, Stobbe en Douwe, kwamen hierbij een handje helpen en het was een lust om te zien, hoe de rappe voorhoede, bestaande uit Losekoot, de Sterke, Boerkool, de Boer en v. Eyck, telkens door de T.O.G.-verdediging heen sneed. Zevenmaal mocht de T.O.G.-doelman den bal nog uit zijn net halen en had hij zich niet zoo goed geweerd, dan waren er nog vele goals bijgekomen. Nu kwam met 120 het einde en begon voor onze boys feitelijk pas het feest. Er werd gefilmd, photo's genomen met en zonder tegenpartij die niettegenstaande de zware nederlaag zeer sportief feliciteerde er werden bloemen uitgedeeld, er kwamen reepen chocolade en ranja, kortom er was feest, 100 °/o feest voor onze boys, die met glunderende snuiten, als ongeslagen kampioenen rondliepen. Wij dachten terug aan onzen tijd, zoo'n jaar of vijf en twintig geleden, toen wij met onze pet onze schoenen poetsten om thuis niet te laten bemerken, dat wij hadden gevoetbald Wij hebben alle spelers genoemd, die aan het welslagen van dezen dag hebben medegewerkt, doch één konden wij niet noemen, daar wij hier geen gelegenheid toe hadden. Het zou zeer onbillijk zijn om hem te vergeten, want om in zestien wedstrijden slechts negenmaal gepasseerd te worden is voor een doelverdediger een knap stuk werk. Smith, kijk de diverse voetbal-eindstanden maar eens na, er zijn er maar heel weinig die onder jou totaal komen. BROWN. (Waarom heeft geen van die foto's ons bereikt? Gaarne hadden wij al die glunderende snuiten in onze clubkrant afgedrukt. Red.) De 22 nieuwe sportvelden voor de Stichting tot exploitatie van Sportterreinen „Voorland" achter het Ajax-stadion werden ook met onze BRAB ANTI A-GRASZADEN bezaaid. 260

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 20