Het Juniores A-team, kampioen van zijn afdeeling. Staand v.l.n.r.de heer P. v. Os Keizer, Eenennaam, Koers, Hijman, de heer J. Koomen, Sloiielen en de Weert. Knielendv.l.n.r.Bakker, de Koning, Kraanwinkel, Brofkmann en Estié. (FotoDreesde) aan onze beker-illusies een einde. Wij zien ons genoodzaakt er nog eens op te attendeeren, dat reservespelers óók op tijd in voetbal tenue op het veld aanwezig moeten zijn en dat één van hen aan te wijzen door een commissielid onvoorwaardelijk als grens rechter moet fungeeren. Smit, knoop dit in je ooren! Adspiranten 6 zijn kampioen! Wij kunnen dit nu met een gerust geweten neerschrijven, daar het thans onomstootelijk vast staat. Wij hebben persoonlijk den laatsten wedstrijd medegemaakt en het is een knal-finale geworden. Vaders, moeders, broers en zusters, kortom de trouwe familie-aanhang van dit elftal was met bijhang volledig present om dit kampioenschap werkelijkheid te zien worden. Lang hebben onze jongste Ajaxshirt-dragers de familie niet in onzeker heid gelaten. Het werkelijk keurig spel, dat het stempel der Reynolds- school droeg, werd „T.O.G.", dat slechts met 10 spelers was ver schenen, geheel overspeeld. Dick de Sterke schoot achter elkander tweemaal den bal in het „T.O.G."-net, hetgeen voor een ander lid van deze familie aanleiding was, om maar vast de tulpen te gaan bestellen, v. Eyk nam met een zeer mooi vleugelschot nummer drie voor zijn rekening en toen kort daarop, door Boerkool, nummer vier in het net lag, werd het duidelijk, dat met het oog op de toegezegde „Tjoklat" reepen, een flinke bres in onzen geldbuidel zou worden geslagen. De score, die met halftime reeds 50 was, begon daarna angstwekkend te stijgen. Eén der aanwezigen had thee cadeau ge daan en dit feit heeft schijnbaar onze boys tot grootsche daden ge- inspireerd. Van T.O.G. was niet veel meer terug te vinden en onder aanvoering van Waldeck, Zwaan en Kumalda werd onze voorhoede 259

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 19