J eugd-voetb alf lit sen HENRI F* RAATSIE Scheldestraat 98, Tel. 27668 Met dezen flits zijn wij voor dit seizoen zoo om en nabij het einde van ons voetballatijnNog enkele beker-matches en het is afge- loopen. Gelukkig!.... want wij verlangen naar onzen zomerslaap. Vanaf einde Augustus tot nu toe, zijn wij Zondag aan Zondag met voetbal zoet geweest en nu vinden wij het „welletjes". Liefhebbers van transpireervoetbal „aantreden!", wij passen(Brown is waar lijk niet de eenige,- we kennen er méér zoo. U ook? Red.) Junioren I hebben hun kans op een „doublé" dus, én kampioen schap én A.V.B.-beker met beide handen aangegrepen. In de ver- liezersronde werd met 32 van „De Spartaan" gewonnenOver „De Spartaan" gesproken!Dat was een leuke attentie van jullie „Spartanen", om onder aanbieding van bloemen onze jongens met het behaalde kampioenschap te complimenteeren. Een fijne geste en wij hopen nog eens in de gelegenheid te zijn om dit te reciproceeren. Onze jongens waren zóó onder den indruk, dat zij er in het geheel niet aan gedacht hebben, dat het erg onbeleefd stond, om nu ook nog de overwinning mee naar huis te nemen. Het is nu eenmaal gebeurd en dus rest ons niets anders dan onze excuses aan te bieden, wat wij hiermede doen. Het volgende slachtoffer van de beker aspiraties van onze junioren was onze erfvriend D.W.S. Het is echter geen gewillig slachtoffer geweest. Integendeel, want toen de officieele speeltijd om was, was er nog geen doelpunt gevallen en kreeg de match een epiloog. Verwoed is er toen door beide partijen om de zege gestreden en pas in de laatste minuut gelukte het aan van Stoffelen, om met een z.g. „dropkick" ons elftal in de finale te helpen. Hoe zit het jongens, pikken wij dien beker in? Junioren 2 schijnen ook iets voor den beker te gevoelen. „Water graafsmeer" werd geklopt met 20, terwijl „de Meteoor" er met 31 aan moest gelooven. De wedstrijd tegen „de Meteoor" had een zeer eigenaardig verloop. „In no time" had Ajax een voorsprong, die geleidelijk tot 30 werd vergroot. In normale gevallen wil dat zeg gen, dat het met de tegenpartij gedaan is, doch hier vond juist het tegenovergestelde plaats. Ajax kwam er vrijwel niet meer aan te pas en het was meer geluk dan wijsheid, dat de bal slechts één maal tusschen onze palen verdween. Wel verlieten onze jongens als overwinnaars het veld, maar volkomen verdiend was het zeer zeker niet. Adspiranten I zijn er uitgebekerd. Wel werd zeer verdienstelijk met 31 van „de Volewijckers" gewonnen, maar tegen „D.W.S." kon den onze boys het niet bolwerken en met een 31 nederlaag kwam Handel in Wijnen, Bieren, Likeuren, Binnen- en Buitenlandsch gedistilleerd. Speciale levering voor partijen waarvan ongeopende flesschen worden teruggenomen. Bezorging door de geheele stad: 258

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 18