AlgemeeneVergadering De Algemeene Vergadering zal gehouden worden op Donderdag 13 Juli a.s. in de benedenzaal van hei Ajax-Siadion. Punien voor de Agenda gelieve men schrifielijk in ie dienen vóór 1 Juli bij hei secreiariaai. J. Elzenga, Secretaris. Juniores winnen Jeugdiournooi. „the Sport Shop" In het jaarlijksche juniores-tournooi, dat Blauw-Wit op beide Pink sterdagen organiseert, hebben onze juniores evenals het vorige jaar den eersten prijs veroverd. In hun groep bleven onze jongens win naar, zonder dat er een doelpunt tegen hen gescoord werd, daar eerst Spartaan met 50 en daarna 't Gooi met 10 de meerderheid van hen moest erkennen. In de demi-finale, die op den tweeden dag gespeeld werd, had ons elftal heel wat meer moeite met D.W.S., doch ook deze gevaarlijke klip werd met succes genomen J(21), zoodat toen de eindstrijd bereikt was, waarin R.C.H. als tegenpartij fun geerde. Nadat Ajax met 10 de leiding veroverd had, slaagden de zeer goed spelende Haarlemmers er in de tweede helft in gelijk te komen, zoodat verlenging noodzakelijk was. In deze verlenging waren de onzen het, die het winnende doelpunt scoorden, zoodat zij zich van de 12 deelnemende junioreselftallen (leeftijdsgrens 21 jaar) de sterksten getoond hadden. Wie de jeugd heeft „Ajax" kousen 10 waschecht, prima kwaliteit zware uitvoering van het 1e elftal 1.45 „Ajax" shirts ..leurecht, zone extra zware uitvoering „Ajax" broeken65 ct. 77O kleurecht, zonecht, waschecht m 25 kwaliteit van het eerste elftal 95 ct. Eng. x.b. schoenen Een vol jaar schriftelijk garantie 25 6.25 - 5.45 - 4. Knie- en Enkelkousen, Trainingspakken enz. Alleens NIEUWENDIJK 152, TEL. 43091. A'dam-C. 252

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 12