Hei kampioenselfial van N.E.C. Een Bootreisje mei de „Tarakan" Het elftal van N.E.C., zooals dal den afdeelingsliiel in hel Oosten behaalde staand v.l.n.r.N. N., van Eek (aanvoerder), Lodensteyn, Lakenberg, ten Velde, Leseman, en van Hemertknielend v.l.n.r.Nagiegaal, Scliroth, Wiskamp, v. d. Sloot, Hoeboer, Rengers en N.N. Ter afwisseling zullen wij het in dit artikeltje nu eens niet over voetbal hebben, doch over kampeeren; niet over het kampeeren dat velen van jullie reeds kennen, maar kampeeren op een zeeschip van respectabele afmeting. Alzoo een bootreisje naar het hooge Noorden, naar Noorwegen met zijn schitterende fjorden en gletschers. De reis wordt gemaakt met het s.s. „Tarakan". Met deze „tent" zullen jullie een 8-daagsche reis kunnen maken die zoo goedkoop is, dat je deze gelegenheid niet voorbij moogt laten gaan. De Tarakan zal diverse beroemde fjorden binnenvaren, o.a. de Hardanger- en Sognefjord en er zullen wandelingen gemaakt wor den in de woeste bergen en naar gletschers en watervallen. In één woord een prachtige trip, die je nimmer zult vergeten. En nu zullen jullie den prijs van dezen tocht willen weten. Wel, schrikt niet, voor 35.kunnen jullie je als deelnemer laten in schrijven. Van 1 tot 8 Juli gaat de reis voor manlijke personen boven 19 jaar. Van 29 Juli tot 5 Augustus voor jongens van 1519 jaar. Leden die gezamenlijk deze toer willen medemaken, kunnen nadere inlichtingen en een prospectus bekomen bij J. Koomen, Adm. de Ruijterweg 149. 217

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 9