Anderiesen blinkt weer uit. Op 14 Mei naar Nijmegen 11 Zie adv.-pag. 239 213 Zooals reeds eenigszins te voorzien was, hebben Blomvliet en Schubert zich niet in het Nederlandsche elftal kunnen handhaven,- hopenlijk zullen zij zich beiden hierdoor niet laten deprimeeren, maar des te meer hun best doen te toonen, dat hun niet geheel en al vol doende spel van Ant werpen een weinig for tuinlijke uitzondering was. Zoodoende rustte weer alleen op Anderiesen's schouders de taak de eer van Ajax in het Ne derlandsche elftal, dat tegen België speelde, hoog te houden. En hoe schitterend heeft hij zich van deze taak ge kweten. Een prachtigen wedstrijd heeft hij ge speeld, zóó goed zelfs, dat bijna iedereen het er unaniem over eens was, dat dit een van zijn beste wedstrijden was. En wij allemaal, die hem reeds zoo vaak in actie zagen, weten maar al te goed wat dat zeggen wil. Men moet voor een figuur als Anderiesen werkelijk bewondering hebben; ook de manier, waarop hij nog steeds in het mooie voetbal spel opgaat, verdient alle lof. „Maar als ik Wim Anderiesen. ?r 9efn Plejzier meer in had, als ik het geen genoegen vond me zoo geheel te kunnen geven van de eerste tot de laatste minuut, zou ik er al lang mee opgehouden zijn", aldus vertelde Anderiesen ons de vorige week. Woorden, die vooral de jongere spelers goed ter harte mogen nemen. Ook het Amsterdamsche elftal, dat in ons Stadion tegen Brussel gelijk (11) speelde, eischte weer enkele onzer spelers op: Been, Looys, Leemhuis, Fischer en Bijl. Voorts speelde Beumer nog mee in een proefwedstrijd te Den Haag van het Nederlandsche jeugdelftal tegen een B-elftal.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 5