(DJBAV<9/VD: In verband met de Kampioenscompetitie wordt de Clubavonden reeks tot Vrijdag 2 Juni a.s. voortgezet. De prijsuitdeeling van de Biljartcompetitie zal dan ook dien avond plaats vinden. Er moeten nog een paar partijen worden gespeeld; mogen wij de deelnemers beleefd verzoeken deze slot-partijen niet langer uit te stellen? Daar een gezellig clubleven een factor voor veel overwinningen is, en wij onze Club dolgaarne Kampioen van Nederland zien worden, rekenen wij op een druk clubavond bezoek. DE COMMISSIE. Adspiranten 2 beëindigden het seizoen met een 11 gelijk spel tegen D.E.C. Geen slecht slot, boys! Adspiranten 3 deden het minder goed en verloren den laatsten wedstrijd met 21. B.P.C. was hier de tegenpartij en een zeer zwakke tegenpartij ook. Wij zullen maar niet vertellen hoe ons elftal was!.... Adspiranten 4 zijn naar wij meenen nog niet uitgespeeld. De laatste maal, dat dit elftal in het veld kwam, ging het tegen A.D.W. en met 21 bleef Ajax in de meerderheid. Adspiranten 5. Ook van dit elftal is het ons momenteel niet bekend, of de match tegen H.E.D.W., die met 00 eindigde, voor onze boys tevens het einde van het seizoen beteekende. In ieder geval hebben deze knapen de prestatie van verleden jaar niet herhaald; toen werd n.l. het kampioenschap be haald. Nu brachten zij het niet verder dan de derde plaats en dat is ons wel eenigszins tegengevallen. Adspiranten 6. In ons vorige clubblad lieten wij de namen van de spelers van dit team afdrukken, daar wij door verkeerde inlich tingen van meening waren, dat het kampioenschap reeds behaald was. Achteraf is ons echter gebleken, dat wij niet goed georiënteerd waren en wij daardoor iets te voorbarig zijn geweest, hetgeen ons natuurlijk spijt. Wij vertrouwen, en aan de hand van de uitslagen (T.D.O. 70, D.J.K. 00 en Blauw-Wit 60) zijn wij dan ook over tuigd, dat de zaak voor elkander komt. Jongens, laat ons nu niet in de koude staan! De familie de Sterke zet er al premies op. (Is dat niet in strijd met de amateursbepalingen?) Voor elk doelpunt een reep chocolade. Zondag 1.1. waren het er zes en daar een Ajax- team uit elf spelers en een reserve bestaat, kwamen er nog zes reepen bij. Dat wordt op den duur een kostbare geschiedenis, Mr. de Sterke, maar het idee is aardig en voor de resteerende wedstrijden staat ondergeteekende U portie. BROWN. P.S. Wat zullen de aandeelen „Tjoklat" in prijs stijgen, boys! en. hallo, Mr. Franken, geeft U reductie bij afname van quantum, of staat U misschien ook portie? (a.b.) 228

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 20