HENRI F. RAATSIE Keizer, de Weert en Hijman, gaf geen krimp en met een 1O voor sprong gingen wij taeën. Het verloop van de tweede acte is gauw verteld. Ajax nam en behield het initiatief tot het einde. Steeds werd onze voorhoede door van Stoffelen, Koers en I-Jakker opgestuwd en Zeeburgia kwam er niet meer aan te pas. En het resultaat van deze meerderheid? Vier maal moest de Zeeburgia-verdediging de vlag strijken. Twee mooie schoten van Theo Brockmann en twee doelpunten van captain de Koning (het laatste gescoord met een prachtigen kopbal) waren den Zeeburgia-doelman te machtig. En zoo kwam met een 50 overwin ning voor Ajax het einde van dezen strijd, hetgeen voor onze jon gens tevens het kampioenschap beteekende. Persoonlijk boden wij onze gelukwenschen reeds aan en op papier doen wij het hier namens de jeugdcommissie. Zij, die het kampioenschap veroverden, waren: Keizer de Weert Hijman Koers v. Stoffelen Eenenaam Petrie de Koning Brockmann Kraamwinkel Estie Proficiat! Bakker, die in de laatste matches den geblesseerden Eenenaam verving, droeg ook zijn zeer gewaardeerde steentje bij tot het behalen van den kampioenstitel. Junioren 2 vervingen het eerste elftal in de beker-match tegen V.V.A. Met 21 moesten onze jongens het onderspit delven, hetgeen nog zoo'n slecht resultaat niet is. Junioren 3 traden in het veld voor het tweede elftal en speelden zoowaar gelijk tegen de Volewijckers, zoodat de volgende ronde voor den A.V.B.-beker bereikt is. Junioren 4 besloten het seizoen met een 40 zege op Stevo, zoo dat wij hier kunnen spreken van eind goed al goed. Resumeerende, bracht de junioren-competitie 1938/39 ons de vol gende resultaten: Junioren I: kampioen. Junioren II: kampioen (ongeslagen). Junioren III: 2e plaats. Junioren IV: 3e plaats. Wij zijn tevreden, vrienden! Adspiranten 1 bestonden het, om A.F.C. op eigen veld met 60 te kloppen. Een waardig besluit van de competitie, boys! Voor den beker plaatsten zij zich in de tweede ronde, door in een spannend partijtje met 21 van Zeeburgia te winnen. Smit gaf ons met een mooi schot de leiding, terwijl van Zuylen, nadat Zeeburgia had gelijk gemaakt, voor de „winning-goal" zorg droeg. Scheldestraat 98, Tel. 27668 Handel in Wijnen, Bieren, Likeuren, Binnen- en Buitenlandsch gedistilleerd. Speciale levering voor partijen waarvan ongeopende flesschen worden teruggenomen. Bezorging door de geheele stad: 227

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 19