De Indische familie bijeenhel echtpaar v. d. Heuvel (midden) klinkt met Stam (links) en Hans Schoevaart op het welzijn van Ajax. hebben! Daar was het eind van weg. Alles werd nog eens opgehaald en de meest sterke staaltjes kwamen op tafel. De Ajaxgeest was bij ons op het platje komen zitten en vuurde ons aan. Eerst den volgenden morgen hoorde ik, dat Holland verloren had. Hollander mocht nog zoo hard zijn best doen en de Belgen nog harder fluiten, het interesseerde ons niets. We zaten in de Meer en daarmee afgeloopen. Stam voelde zich opeens schuldbewust, dat de redactie van ons clubblad wel altijd om copie vroeg, maar nooit kreeg. v. d. Heuvel dook onmiddellijk in zijn arsenaal om met een pracht van een uitknipsel te voorschijn te komen, eerlijk gestolen uit het Soer. Handelsblad, hoor. Stuur het even door aan Melchers, die weet er misschien wel raad mee. Dan hebben we nog een verzoek aan je, Marius. Stuur ons die gramofoonplaat. Eén is voldoende en we zullen hem eerlijk laten circuleeren. Trouwens, niemand zou hem te lang moeten aanhouden, want oogenblikkelijk zou er een deurwaarder op zijn platje staan om hem op te eischen. „We'r zijn dit jaar weer eens afdeelingskampioen. Het eenige wat „we" er aan gedaan hebben, is de uitslagen in de krant gevolgd en het sportpraatje van Han Hollander of Groothoff. Maar toen „we" lazen, dat „we" kampioen waren, hebben „we" elkaar opgebeld en elkaar gefeliciteerd. „We" feliciteeren hierbij tevens de jongens van het eerste, bestuursleden, elftalcommissieleden en trainer, alsmede alle overige Ajacieden en we hopen van ganscher harte, dat Wim en de zijnen erin mogen slagen kampioen van Nederland te worden. En laten we dan meteen afspreken, dat dit het volgend jaar eveneens gebeurt, want dat zou het mooiste jubileumsgeschenk zijn, wat er denkbaar is. Marius, clubgenooten, dat is de wensch van de Indische Ajacieden, (per proc.) TRIC-TRAC Jr.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 13