J. A. DE WAART fatsoen op straat vertoonen. Adspiranten 3 versloegen W.M.C. 1 met 10. geen slecht resultaat, boys!...., terwijl adspiranten 4 en 6 tegen hun resp. tegenstanders met 11 gelijk speelden. Zondag 19 Februari. Van de Junioren vonden vandaag slechts twee matches doorgang. Het Spartaanveld werd afgekeurd, zoodat de spe lers van ons eerste elftal op hun lauweren konden rusten. Junioren 2 klopten in een eenzijdigen wedstrijd Oosterpark met 110. Van een wedstrijd kan feitelijk moeilijk gesproken worden, daar Oosterpark met slechts 9 spelers verscheen. Wel kwam tegen half-time de tiende man opdagen, doch veel voordeel bracht dat de Oosterparkers niet. Na de rust, die met een 40 voorsprong inging, voerde Ajax geleide lijk de score op en, zooals reeds gezegd, met 110 kwam het einde. Linksbuiten Schnitz liet zich nu van een betere zijde kennen en nam eenige doelpunten voor zijn rekening, terwijl hij door uitstekende voorzetten, het binnentrio tot scoren in staat stelde. Junioren 4 beleefden van hun uistapje naar Aalsmeer maar weinig genoegen en verloren in die bloemenstad met 51. Toch werd er door onze vertegenwoordigers niet slecht gespeeld, maar de jongens uit flower-land waren physiek te sterk. Bloemrijke voetbal-taal werd niet gebezigd, maar met frisch open spel werd Ajax in de bloemetjes of liever in de doelpunten gezet. En hoe onze verdediging, be staande uit Zwartbol, ter Beek, Rol, de Jong en Roland ook heeft ge zwoegd, een nederlaag kon niet worden voorkomen. Levendig en Schalm in de voorhoede ondervonden van hun huurlieden te weinig steun om succes te hebben, van Hout speelde te zelfzuchtig, terwijl Veenstra, die wel erg zijn best deed, tegen de Aalsmeer-spelers niet was opgewassen. Kasteel was na Holman (invaller) de minste van het team. De Adspiranten schijnen hun leven te gaan beteren.... Het werd vandaag zelfs een succesdag. Adspiranten 1 schoten uit hun slof en wonnen van Spartaan met 40. Geweldig, boys! Adspiranten 3 waren ,,as fit as a fiddle" en klopten F.I.T. 1 met 10, terwijl Madjoe 1 met 21 de meerderheid van ons vierde elftal moest erkennen. Halloo, Old Pete.... put your troubles in your old kit-bag and smile.... Zondag 5 Maart. Misschien krijgen wij last met de redactie. maar er is in Velsen gewonnen.... wij staan één punt voor.... één puntje.... en dat is goud waard! Houd vast, Wim Anderiesen! Op naar het kampioenschap, mannen!.... Laat 'n juichtoon da'vren langs de velden en via de radio in de huiskamers.... Heil Ajax, heil! BROWN. Hoe zouden wij het iemand kwalijk nemen zijn vreugde te uiten over de zoo verblijdende prestaties van ons eerste? En dan, behooren de resultaten van dit elftal feitelijk niet zoo'n beetje onder Jeugd- voetbalflitsen thuis: Captain Anderiesen is toch immers aan zijn tweede jeugd bezig? (Red.). Arcl ïimedesweg ^To. 102, Amsterdam, Telefoon 64348 Aannemer v. Lood-, Zink- en Sanitaire-werken 168

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 24