Nieuwe Philips serie 1938 in prijzen vanai i 98.50 Van de redactie EIK A De kristal-heldere toon is de meest opvallende eigenschap der Gemakkelijke betaling. Ruilt nu Uw oude toestel in J. J. BOTH, LINNAEUSSTRAAT 38, 38a en b, Telefoon 50074 H Is steeds op ti indien Hl een 12.50. Hoewel alle drukte en plechtigheid, waarmede men gewend is de Jaarswisseling te vieren, reeds een week achter ons ligt, willen wij toch niet nalaten mede namens het bestuur van Ajax alle leden en donateurs, benevens de trouwe lezers van het „Ajax-Nieuws" een voor spoedig 1939 toe te wenschen. Ajax en zijn trouwe supporters vormen samen één groote familie, voor welker lotgevallen wij ons allen in dezelfde mate interesseeren. Het is hier nu niet de plaats een blik terug te werpen op het afge- loopen jaar, daar ons vereenigingsjaar eerst op 30 Juni eindigt. Toch kunnen we wel constateeren, dat wanneer het nieuwe kalenderjaar hetzelfde voor Ajax brengt, als 1938 heeft gedaan, wij best tevreden mogen zijn. Natuurlijk kan het altijd nóg beter, waarbij wij dan aan een kampioenschap van ons eerste denken. Doch hoezeer wij allen dit ook verlangen, ook zonder dat kan Ajax kerngezond zijn, zooals dat in het afgeloopen jaar bewezen werd. Een kerngezonde vereeniging is onze wensch aan het bestuur, een kampioenschap aan alle spelers, echt Ajax-spel aan het publiek en veel aardige copy van onze medewerkers wenschen wij ons zelf toe. Het spijt ons, dat wij in dit nummer nogal wat „oude kost" moeten geven, doch daar zijn de omstandigheden schuld aan. In verband met de voetbalrust van enkele weken is het „Ajax-Nieuws" n.l. al dien tijd ook niet uitgekomen. Waar dit blad er tevens voor dient alle gebeurtenissen in Ajax vast te leggen, zoodat men na enkele jaren nog eens alles kan terugvinden wat er alzoo gebeurd is, zijn wij wel gedwongen wat oude boel te geven. De redactie belooft echter een volgend maal revanche te nemen. fr Onze medewerkers wacht een zware taak, daar het „Ajax-Nieuws" in de eerstvolgende periode vele malen verschijnt en wel na vandaag op 14 Jan., 28 Jan. en 5 Febr. De copy voor het eerste nummer moet dus reeds dezen Maandag 9 Januari des avonds om 8 uur in ons bezit zijn. Mogen we onze medewerkers verzoeken speciaal voor dit eerstvolgende nummer hun best te doen? Waar blijven Dr. Weetal, Vlinder en al die anderen? Voor den goeden gang van zaken deelen we nog mede, dat slechts die copy voor plaatsing in aanmerking komt, die op den aangegeven tijd aan het redactie-adres afgeleverd is. Bezoekt onze Radiogehoorzaal KALVEffSTRA AT.206. AMSTERDAM 70

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 2