Van den Penningmeester. Van het Secretariaat „Vele overwinningen" In memoriam H. Schregel. (uilsluitend voor leden en donateurs) Diploma's tweede halfjaar kunnen tegen betaling van het verschul digde bedrag vanaf heden in ontvangst worden genomen op de club avonden van 810 uur en t.z.t. aan de loketten. Stort tijdig op post rekening „Ajax" Nummer 123977 en Uw Diploma wordt U per post toegezonden. J. M. EXMANN. Voorgesteld als w.l.: C. J. Bleeker, W. H. Verkaart, J. Wijsman en Th. W. Blom. Voorgesteld als Adsp.-lid: C. Bouwman, T. van Gemonden, H. Koen- ders, J. J. Köhlman, J. A. van Rhijn, A. P. v. d. Sloot, H. Stofberg, G. Scheeres en J. W. Vlek. De Supporters-Vereeniging Ajax wenscht de geheele vereeniging een Gelukkig Nieuwjaar met vele overwinningen toe. Secr. Laings Nekstraat 34 huis. Tot onze groote ontsteltenis ontvingen wij de ontzettende tijding, dat onze vriend en clubgenoot HENK SCHREGEL plot seling is overleden. Zij, die hem hebben gekend, zullen beseffen, welk een groot verlies dit voor zijn ouders moet zijn. Hun eenigste kind te moeten verliezen is toch wel het wreedste, wat op aarde bestaat. Wij verliezen in Henk niet alleen een toegewijd cricketer, maar bovenal een fijne kameraad, een sieraad van onze ver eeniging. Nooit zullen wij meer zijn karakteristieke „come on" hooren, nooit zullen wij meer verwarmd worden door zijn gullen lach. Een goed en groot vriend is heengegaan. Moge het een troost voor zijn zwaarbeproefde ouders zijn te weten, dat wij, zijn vrienden, hem niet zullen vergeten. Rust zacht, brave trouwe makker. Namens je „Ajax"-vrienden: F. DUKKER. 90

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1939 | | pagina 22