Clubavond „met Dames" Vrijdag 23 December a.s. hoofdzuster had de zaak goed bekeken. Den volgenden morgen wer den 4 hersteld ontslagen. Hulde aan Wim en zijn mannen. Houdt het uiteindelijk doel vooral bij uitwedstrijden voor oogen. J. HOMMES. (Uitsluitend voor Ajax-leden en -donateurs). Al onze leden en donateurs zijn steeds hartelijk welkom op onze wekelijksche Societeitsavond (Vrijdag's in Caié Suisse, Kalverstraat). Wij vormen gezellige Bridge- en Pandoerclubjes, terwijl zes Wilhel- minc-biljards gereed staan, zoowel voor een serieuze partij als voor een genoegelijk „Kurkje" of ander potspel. Wilt U op Uw gemak het „Sportnieuws" doorneuzen, een keur van Club- en Sportbladen is op onze leestafel aanwezig. Onze clubgramaphoon jodelt zijn aardigste wijsjes (Jaap van Praag stelde ook dit jaar zijn moordcollectie te onzer beschikking). Is U liefhebber van een partij Dam of Schaak, of wilt U de Meester- partijen van het A.V.R.O.-Schaaktournooi naspelen, de borden en stuk ken staan gereed. Leg Uw oor eens te luisteren aan de „Stammtisch" der Ajax-Visschers, wij verspelen een rondje als U een der „Snoekers" op een leugen kunt betrappen. Vrijdagsavonds is het een oergezellige reünie van Oud- en Jong- Ajax, maar komt U zich liever zelf eens van den perfecten Clubgeest overtuigen. Want: Clubgeest dat is ons devies, En Ajax geeft het advies, Héél de Rood-Witte Bent, Zij Vrijdags present. Ook U komt dus voortaan naar Suisse. (Tric-Trac). DE SOOS-COMMISSIE. Vlotbrug, Kurkjes en Kienen om Wildprijzen (onder de reglementen van den Nederlandschen Kienbond). Zij, die met de a.s. feestdagen „Groot Wild" op tafel willen he"bben, mogen deze unieke gelegenheid zeker niet verzuimen. Offerten van Honden- en Katten-cadavers worden „strikt vertrouwe lijk" in behandeling genomen. Bovendien Hengelwedstrijden (om aardige prijzen). Het geheele Bestuur en alle Commissieleden zijn met hun Dames aanwezig. Alle Ajax-teams, Junioren, Veteranen, Oud-Leden en Donateurs (na tuurlijk met hun Dames) doen mee aan den grooten Kienwdstrijd. Tot Vrijdag 23 December a.s. 55

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 7