Ajax Bonte avond Ajax Bonte avond op Zaterdag 10 December a.s. van 8 tot 4 uur 's nacht in Krasnapolsky. juffrouw SNIP (Piet Muyselaar) juffrouw SNAP (Willy Walden) Voorts Cisca Harms, Mimi Mailhijsen, Gerard Walden, Jean du Bela, Lammy van den Hout, de Anita - dansgroep o. 1. v. Annie Heukers. Muzikale leiding Pim de la Fuenie. Het spreekt vanzelf, dat aan een dergelijken avond groote kosten verbonden zijn, waardoor wij den toegangsprijs op f 1.- per stuk moeten stellen. Het Bestuur is er in geslaagd, in plaats van een Sini- Nicolaasfeesi, ie organiseeren een met medewerking van het beroemde Revuegezelschap met Dit gezelschap trekt avond aan avond volle zalen, de laatste vier avonden in Krasnapolsky 4400 plaatsen, waren in enkele uren glad uitverkocht. De balmuziek wordt verzorgd door John van Brück en zijn orkest (Cinema Royal), Ladycrooner, Kitty Crawong. Door de te verwachten enorme toeloop is besloten om reeds a.s. Zondag 27 November van één tot twee uur op ons veld een aanvang met den verkoop der plaatsbewijzen [op vertoon van Diploma "of Seizoenkaart te maken en vervolgens vanaf Maandag d.a.v. in ons clublokaal. Hotel Suisse, Kalverstraat, van 10 tot 4 uur 's middags en eventueel volgende dagen. Plaatsbespreking met gekochte kaarten, kan a f 0.10 plaats vin den op Vrijdag 9 December van 19.30 tot 23 uur, in Suisse. Kalverstraat en op Zaterdag van 10 tot 4 uur in Krasnapolsky. Bovenstaande datum is wel bijzonder geschikt, omdat de competitie den dag daarna stil staat in verband mei den wedstrijd Nederland-Duiischland.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 17