Lijst aangeboden prijzen v. d. Ajax vischwedstrijden. N*V* Radio Centrale „Watergraafsmeer" Fraunhoferstraat 12 - Telefoon 50722 33 Voor Wedstrijd No. 1. Turmac Fabrieken: 1 Wisselbeker. Den Heer F. C. Auener, Restaurateur Centr. Station: 1 luxe klokje. E.F.A. Stofzuiger Fabr., Amsterdam: 1 electr. rijwiellamp. Café-Restaurant „Lido", Amsterdam: 3 flesschen Champagne. Bestuur A.F.C. Ajax: 2 paar manchetknoopen. Den Heer N. C. van Dijk, in Hengelsportartikelen, Gerard Doustr. 136: 1 hengel, 1 vischtasch, 3 snoeren en 3 netten. Heineken's Bierbrouwerij: 1 sigarenaansteker, 1 vulpotlood en 1 sleu telring. Den Heer M. J. Koolhaas: 1 bureau-thermometer. Firma Wijnands van Rensen, Spuistraat, Amsterdam: 6 lucifersétui's. Den Heer R. Vunderink: 1 Edammerkaas. Café-Restaurant Smaalders, Amsterdam: 1 kruik Bols en 1 fl. Advocaat. Café de Bont, Scheldestraat: 1 flesch Port. „His Master's Voice", Spui, Amsterdam: 1 gramofoonplaat. Hotel „Suisse", Amsterdam: 1 flesch Champagne. Den Heer Levendig, Amsterdam: 1 Geldersche worst. Wijnhandel H. Raatsie, Scheldestraat, Amsterdam: 2 luxe flesschen Citroen, 2 potlooden. Den Heer G. de Leeuw: 1 doos sigaren, en 1 doos cigaretten. Voor Wedstrijd No. 2. Den Heer F. C. Auener, Restaurateur Centr. Station: 1 luxe klokje. Café-Restaurant Smaalders, Overtoom, Amsterdam: 1 kruik Bols en 1 flesch Advocaat. Café-Restaurant „Hungaria", Leidschestraat, Amsterdam: 2 kruiken Genever. Gebr. Th. en J. Schetters: 2 hazen. Den Heer A. Knijn: 1 flesch wijn, en 1 flesch vruchten. Café de Bont, Scheldestraat, Amsterdam: 1 flesch Port. Den Heer Zwaan, Amsterdam: 1 kistje sigaren, 2 pakken tabak. Den Heer de Sterke: 3 doozen sigaretten. Ripolin: 5 luxe bloc-nota's. Rijwielhandel H. M. J. Pesch, Ferd. Bolstraat, Amsterdam: 1 rijwielslot. Erven Lucas Bols, Amsterdam: 1 Hond van porcelein gevuld met likeur. Den Heer Felderhoff, Sigarenmag., Plantage Parklaan, Amsterdam: 4 kistjes sigaren, 5 pijpen, 2 vaasjes, 2 sigarettenétui's en nog verschillende kleine prijzen. Den Heer Swaap, Hoogstraat, Amsterdam: 1 pijp en 1 portemonnaie. Den Heer S. Stevers, Caféhouder te Kalverdijk: 1 Edammerkaas. Namens de Ajax Visch-Commissie zeg ik bovenstaanden milden gevers hartelijk dank, en deel hun in vertrouwen mede, dat wij ons bij voorkomende gelegenheid beleefd aanbevolen houden. Een speciaal woord van dank aan de Turmac Fabrieken, welke door het beschikbaar stellen van een wisselbeker, de zekerheid heeft gegeven aan het voortbestaan van onze hengelwedstrijden. P.S. Bovenstaande lijst is zonder eenige voorkeur van volgorde opgesteld. JAMES Het zal ook U opgevallen zijn dat zoovelen Radio-Distributie hebben. U is reeds abonné?

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 9