Ajax - D.H.C. N*V* Radio Centrale „Watergraafsmeer" Mede naar aanleiding van het bovenstaande èn een artikel in „De Telegraaf" van 22 Sept. betreffende de Belgische hoofdklasse, hebben wij gemeend nogeens ons persoonlijk inzicht in de behandelde materie te moeten geven. Wij blijven overtuigd, dat de pyramide nog onvol tooid is en dat de omstandigheden zullen leiden tot de noodzakelijke voltooiing. d. J. Nauwelijks heeft Ajax in Rotterdam tegenover de eene, de groote concurrente, Feyenoord, gestaan, of nu volgt reeds een treffen met een anderen tegenstander, die blijkbaar óók met ernstige kampioens aspiraties is bezield. Dat is D.H.C., de energieke Delftsche club, die in dit seizoen blijkbaar een uitstekende ploeg heeft met enkele nieuwelingen, die even zoovele versterkingen voor de Delftsche com binatie blijken te zijn. In drie ontmoetingen heeft D.H.C. slechts één puntje ingeboet en zij neemt dan ook op het oogenblik de tweede plaats in achter Feyenoord én.... vóór Ajax. Dat bewijst, dat D.H.C. zeer ernstige plannen heeft en dat verleent aan dezen wedstrijd een bijzonder cachet. Het is nog te vroeg om al definitieve conclusies te trekken. Eener- zijds komt óók Feyenoord nog voor problemen te staan (b.v. in de Meer tegen Ajax!!), doch ten andere is Feyenoord zóó sterk, dat de ploeg die in deze afdeeling nog kampioensillusies koestert, zorgen moet niet te veel verliespunten te boeken, want om een ietwat be langrijken achterstand in te loopen, daartoe biedt Feyenoord geen kans. Ajax heeft dus de taak „bij te blijven", in elk geval niet te ver achter te geraken, wat zeker het geval zou zijn, wanneer Ajax van daag de punten aan D.H.C. zou moeten afstaan. Daarom staat er in deze ontmoeting voor beide partijen, doch vooral voor Ajax, zeer veel op het spel, precies als trouwens de vorige week. Toen ging het om de leiding, nu om in the running te blijven. Dat waarborgt een waren kamp, een wedstrijd, waar het publiek wat aan heeft en waar het naar we hopen van genieten zal. J. H. Copy voor het volgende nummer uiterlijk Maandagavond (7 uur) 31 October a.s. aan het redactie-adres. Het zal ook U opgevallen zijn dat zoovelen f Radio-Distributie hebben. j U is reeds abonné? j Fraunhoferstraat 12 - Telefoon 50722 i 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 9