AJAX CLUBNIEUWS PAG. 223 CLUBGEESTo N.V. De Nederlandsche Lloyd Ongevallen Heerengrachf 260-266 AMSTERDAM Ongevallen- en Ziekteverzekering Automobiel en Wettelijke Aa nsprakelijkheid P. Paternotte. Het voetbalseizoen nadert met rassche schreden, en overal waar de bal zijn dolle capriolen maakt wordt Koning Voetbal met de noodige eerbetuigingen inge haald. Ook in de A/ajc-gelederen worden weer alle voorbereidingen getroffen om dit seizoen weer goed voor den dag te komen; Jack Reynolds heeft zijn lessen in bal-controle, koppen etc. etc. weer hervat, de aus dauer wordt vergroot door college in lange en korte sprint, spikes en springtouw zijn in volle actie, terwijl de boksbal trilt en beeft door goedgeplaatste linkschen en rechtschen en moorddadige uppercuts. Overtallig vet is bij kilo's gratis op de trainingsavonden verkrijgbaar, kortom alles wordt gedaan om de stijf geworden spieren weer de zoo hoog noodige souplesse te geven, en de krijgslust aan te wakkeren. Bij Arie de Wit is het momenteel hoogconjunctuur, identiteitskaarten moeten alle van een portret worden voorzien, diverse nieuwe spelers moeten gekeurd wor den of ze waard zijn het Ajax-yersie te mogen dragen, voorpostgevechten als serie- en vriendschappelijke en onderlinge wedstrijden geregeld, opgaven voor den K.N.V.B., en A.V.B. tijdig ingeleverd, en als men weet dat deze maatregelen zoowel voor Adspiranten als Vete ranen gelden, begrijpt men dat hier het een en ander te doen valt. De Jeugd- en Elft al-commissies zijn druk in de weer op zoek naar nieuwe sterren, en diverse kometen en staartsterren staan op het punt ontdekt te worden, of als vallende sterren in de vergetelheid te verzinken. Wee den speler die denkt ,,het vorige seizoen trapte ik voor dit of dat team, dus dit jaar kom ik automatisch voor het zelfde elftal of hóóger uit zijn des-illusie zal groot zijn. Want Bij Ajax telt geen „oude roem", Een ieder zij dus fitt, Alleen de vorm waarin zij zijn, Die telt bij Rood en Wit. En voel je je te laag geplaatst, Daar weet ik wel wat op, Dan train je maar een keertje méér, En spéél je hoogerop. O Met het officieele seizoen beginnen vanzelfsprekend ook de gezellige clubavonden weer, en wij hopen alle Ajacieden VRIJDAG 16 SEPTEMBER a.s. weer in Suisse, Kalverstraat, te kunnen begroeten, en een sociteitsavond is dan pas goed als iedere Ajacied acte de presence geeft. De Wilhelminabiljarts zijn extra opgepoetst voor het a.s. groote biljarttournooi, de leestafel zal van een keur van Sportnieuws worden voorzien, de Dam~ Schaak~ en andere spelen staan klaar om U aangenaam te ver- poozen, ,,Culbertson zal weer troef zijn", de gramaphoon zal zijn nieuwste wijsjes laten hooren, kortom de Clubgeest zal hoogtij vieren. Wij vertrouwen dat zéér veel Leden en Donateurs aan onzen oproep gehoor zullen geven, en ook hun steentje bij zullen dragen om Ajax niet alleen de sterkste maar ook de gezelligste Vereeniging te maken. Wij deelen U nog even mede, De „SOOS" is voor al onze Leden, Héél de Rood-Witte Bent, Dus Vrijdag present, Eerst dan is de CLUBGEEST tevreden. De Commissie voor de Clubavonden. J. Schoevaart, G. de Jongh, Th. Schetters, H. Wessels,

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 5