Leden en Donateurs! STEUNT onze Adverteerders, zij STEUNEN ook ons mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm A J A X CLUBNIEUWS PAG. 207 Voor het eerst in mijn Ajax-leven een vergadering ge mist, ondanks deze handicap schijnt alles toch goed te zijn verloopen. De Redactie heeft weer eens een verandering onder gaan. Kick Geudeker heeft zich teruggetrokken, hetgeen ik persoonlijk erg jammer vind. Die Redactievergaderin gen bij Kick waren vroeger wel gezellig, na de gebrui kelijke thee, kwam er altijd een „splitje", ja, dat was altijd erg aardig; later is hij hier ook wel van terug ge komen, maar mijn merk sigaretten is hij toch steeds blijven rooken. Bij Gerard de Jongh is alles weer heel anders, ook prima thee met een heerlijk koekje, maar ik ben geen liefhebber van sigaren. De wijnflesschen zijn hier anders best in orde, jammer, dat we nog steeds geen kurken trekker gevonden hebben. Hoewel dit alles u eigenlijk weinig aangaat, vind ik het toch wel eens aardig, u een beetje met onze intieme zaken bekend te maken. En nu krijgen we Bremer als ,,Dritte im Bunde", ik ken hem al jaren, en weet, dat het een goed journalist en prettige kerel is, verder kan ik voorloopig nog niets mededeelen, doch dat komt later wel. Nieuwe Bestuurs- of Commissieleden gaven vroeger altijd een gezellig avondje, doch dit schijnt geen usance meer te zijn. Door de langdurige haringstaking heeft u in lang niet van onze vischclub vernomen. Nu deze zaak echter weer geregeld is, wil ik niet nalaten dit onderwerp weer ter hand te nemen. „Leugenaar" schijnt het de laatste maanden zoo druk gehad te hebben met privé-aangelegenheden, dat het hem niet mogelijk was, om voor ons Clubblad te liegen. Als ik het echter goed vernomen heb, gaat hij de zaken nu werkelijk serieus behandelen, en zult u spoedig meer van onze tien en twaalf ponders hooren. Ik voor mij hoop maar, dat het nu in orde komt, want een groep A.F.C.-ers onder aanvoering van den heer Broeksmit, heeft mij persoonlijk uitgedaagd, met onze visschers nu eens op de proppen te komen. Als het nu niet doorgaat, kost het mij een bom duiten, om van mijn naam als organisator nog maar niet eens te spreken. Ajax-hengelaars zet mij niet in mijn flanelletje. Onze veteranen-ploeg heeft zich uit de competitie terug getrokken. Voor de A.V.B. en ter wille van de propaganda is dit misschien niet zoo prettig, maar voor de spelers lijkt het mij een pracht-verandering. Oude kerels (neem me niet kwalijk jongens), moeten het spelen van competitie-wedstrijden aan de jongeren overlaten, en alleen maar zuiver genoegelijkheidsvoetbal plegen. We gaan nu fijn vriendschappelijke wedstrijden spe len, als ik het goed heb, staan er al verschillende gezellige partijtjes op het programma, waarschijnlijk allen met een intiem „keuveltje" na afloop. Ik voor mij geloof, dat we thans een betere toekomst tegemoet gaan. Reeds een eere-wedstrijd in Bussum gespeeld en ge wonnen. Er is door ons zeer goed en bovenal zeer prettig gevoetbald, waaraan de faire A. W.-ers en het prachtige veld danig meegewerkt hebben. Daar we één wagen tekort kwamen, moesten we nog „lappen" voor een huurauto, waarover door ons zelfs door de auto-eigenaars nooit lang gekletst wordt, waarmede ik maar zéggen wil, dat veteranen-geest een goede geest is. Voorloopig zullen we ons nog best amuseeren. Hoewel het u misschien niet interesseert, moet ik u toch wel even mededeelen, dat deze rubriek volgende maand niet verschijnt» aangezien ik dan met vacantie ben. Waar ik terecht kom weet ik niet precies, misschien doe ik wel als die Amerikaan met zijn oude vliegmachine en kom ik in plaats van in Zandvoort in Laren terecht, of misschien wel in Arnhem, het gaat tegenwoordig zoo ver met de techniek, en als ik eenmaal begin. Na afloop laat ik me echter niet intervieuwen. In September dreig ik echter weer met deze rubriek terug te komen, wetende dat we dan weer overloopen van copy en van medewerkers. So long. JAMES. 4 vergeet niet bij het doen van inkoopen even de Advertenties in ons clubblad te raad plegen, ge vindt er beslist het juiste adres bij.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 5