NIEUWE PHILIPS SERIE 1938 IN PRIJZEN VANAF f98.50 J. J. BOTH, LINNAEUSSTR. 38, 38a en b TELEF. 50074 A J A X CLUBNIEUWS PAG. 215 Elftallencommissie A: Th. J. F. Brokmann, Amstelv.weg 55, F. Couton, Zeeburgerpad 3, H. F. Anderiesen, Columbusplein 33 tel. 90088 tel. 53028 Elftallencommissie B: J. Bieshaar, Nes 92 tel. 43634 H. Delsen, Bilderdijkkade 18, tel. 84457 W. F. C. Bruynesteyn, Middenweg 123 huis Secretaris Elftallencommissie: A. de Wit, Valentijnkade 44, tel. 55510 Jeugdcommissie: F. H. W. de Bruyn, Molenkade 9, Duivendrecht J. Koomen, Adm. de Ruyterweg 149, Amsterdam K. Kooiman, Corn. Krusemanstr. 31 F. Kermer, Voltaplein 10 boven P. J. M. v. Os, Jac. v. Lennepkade 51 Enquete-commissie: M. J. Koolhaas, Oranje Nassaulaan 81, tel. 25005 J. de Boer Jr., Galileiplantsoen 56, tel. 50883 A. J. de Kruyff, Rivierenlaan 108 Clubbladcommissie: G. de Jongh, Herman Gorterstr. 33, tel. 91561 J. L. Melchers, Amstelveenscheweg 276, tel. 92577 M. Bremer, Noorder Amstellaan 67 Kascommissie: F. H. W. de Bruyn, Molenkade 9, Duivendrecht J. Koomen, Adm. de Ruyterweg 149 K. Kooiman, Corn. Krusemanstraat 31 Leider Cricket: F. Dukker, Maasstraat 192 III Leider Honkbal: J. P. Blomvliet, La Placestraat 81 Trainer: J. Reynolds, Helmholtzstraat 7 Terrein: Middenweg 401 Commissie voor de clubavonden: Jan Schoevaart, G. de Jongh, P. Paternotte, Th. Schetters, H. Wessels. Oe kristal-heldere toon is de meest opvallende eigenschap der GEMAKKELIJKE BETALING Ruilt nu Uw oude toestel in Bezoekt onze Radiogehoorzaal i Ajax neemt revanche op V.V.G.A., doch verliest van Blauw-Wit en Haarlem. In een zeer goeden wedstrijd is het onze jongens gelukt, om, niettegenstaande wind en regen veel afbreuk deden aan het goede spel, revanche te nemen voor de in den eersten wedstrijd geleden nederlaag. Tot en met de achtste innings ging de strijd vrijwel gelijk op en met den stand 77 bij het ingaan van de negende innings was vrijwel alles nog mogelijk. Het was voor ons een groot geluk dat' de kopgroep toen aan slag kwam, en wij er, voornamelijk door goed slagwerk van Beumer, in slaagden drie punten aan ons totaal toe te voegen, terwijl V.V.G.A. dit geluk verder moest ontberen en op haar 7 punten bleef staan. Door deze overwinning was de spanning in de competitie danig toegenomen en was er een voor honkbal ongekend groot aantal toeschouwers op onze tribune bij den wedstrijd AjaxBlauw-Wit. Deze wedstrijd bracht dan ook alles wat een honkballief hebber maar wenscht. Vrij behoorlijk werpen, safe en snel fielden, prachtige running-catches van H. Blomvliet en van 't Huil, goed slagwerk van Beumer en zeer weinig veldfouten. Alleen het honkloopen kan bij ons nog veel beter, en daar dit bij Bl.W. zooveel beter was verzorgd gaf dan ook de uitslag 74 in ons nadeel wel de juiste verhouding weer. Echter met iets meer geluk had zeer zeker de uitslag ook andersom kunnen zijn, daar Bl.W. er in slaagde honkslagen te geven op de momenten dat er spelers op de honken waren, terwijl bij ons er niemand in slaagde een honkslag te geven terwijl de honken bezet waren. Al met al echter één der allerfraaiste wedstrijden van het seizoen, welke Bl.W. het kampioenschap vrijwel zeker binnenbracht. De vacanties waren verder oorzaak dat met zeer veel invallers Haarlem bekampt moest worden. Of is de buitengewoon vroege treinreis naar Haarlem soms de schuld ervan dat wij altijd zeer onvolledig tegen Haarlem uit moeten komen? Inderdaad wordt het wel tijd, dat hierin eens verandering komt en wij hopen dat de N.H.B. hier een oplossing voor weet te vinden. In tegenstelling met tegen BI.Wit was deze wed strijd het aanzien nauwelijks waard. Zoowel door Ajax als door Haarem werden zeer veel fouten gemaakt, terwijl bovendien de hoofdscheidsrechter ook al in de algemeene malaise deelde. Ja, ja, de morgenstond heeft niet altijd qoud in den mond.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 13