orriciiCLC MEDEDEEL! NGEN ATHLETEEK. MEDISCHE SPORTKEURING. INDENTITEITSK A ART. A J AX CL.Ü BN I E U WS - PAG. 213 Volgéns art. 9 van het H.R. gaan óver tot werkend lid: J. Nieuwenburg, J. S. Stoeltie; benevens de volgende adspiranten: E. L. Felderhoff, C. H. P. Oomes. Bedankt als Adsp. lid: L. G. Niesing, H. H. Schriek. Bedankt als werkend lid: H. Reijs, E. W. de Vlugt, W. de Vlugt, P. A. Roodenburgh, G. v. Stuyvenberg, H. Hassink, H. J. Loois. Geroyeerd als w.L: A. M. M. van Os, volgens art. 13 sub van het H.R. Bedankt als o.l.: J. Bosman, P. Wiggelaar, L. Draaisma, J. den Hollander, Dr. C. Th. Krekel, H. Smit, P. Volkers Jr., P. W. Schuyt, L. Hekster. Aangenomen als w.L: P. A. Leemhuis, A. Klein, H. S. C. Koch Jr. Afgevoerd als w.L: E. A. Bakker, J. Becker, H. Ph. C. van Beek, H. W. Emanuels, K. van Groningen, H. N. Landsaat, F. Levendig, Ch. Nijhuis Jr., M. J. Rooth, H .J. Seeuwen, J. L. Seeuwen, H. C. Kramer. Aangenomen als Junior-lid: D. Artenbout, A. L. de Bruin. Overgeschreven van w.L tot o.L: A. Koedijk. Afgevoerd als Donateur: I. Bremer, D. v. d. Berg Jr., L. Buiteweg, Ed. Cats, A. Ceurvorst Jr., C. van Dam, W. Damstra, J. Donker, A. Dona, F. Fleissig Jr., A. W. Grandia, N. Keizer, H. G. Th. Huying, S. M. Kroonenberg, I. de Lieme, H. Man, I. Olivier, J. Poeltuyn, C. Reurts, S. Severynsen, J. O. Simis Jr., I. Speelman, L. R. Stokvis, A. Stoppelman, E. Velleman, J. Vennik, J. de Vries. Bedankt als Donateur: M. van Aalst, H. Alting, S. Hek ster, M. Hekster, J. L. Miner, Ph. Stapper, G. J. J. Stroker. Aangenomen als donateur: M. Bakker, S. Ka nes. 1., van Galen, J. Groot, Dr. J. Erwteman. Aangenomen als Adspirant-lid: J. Humalda, C. C. Mee kers, J. A. Spanjer, H. Schulze, B. Strüber, J. M. Zwaan, J. Bettiner, J. Kok, F. Schmits, H. van Zeventer. Voorgesteld als Adsp.lid: H. M. C. Fraenkel. 9 Augustus begint de training: Dinsdagavond: K.N.V.B.-elftallen. Woensdagmiddag: Adspiranten. Woensdagavond: A.V.B.- en Junior-elftallen. Donderdagavond: le en 2e elftal. Vrijdagmiddag: allen die zich vrij kunnen maken. Indien er liefhebbers zijn om de Athletiek te gaan beoefenen dan worden zij verzocht zich op te geven bij het secretariaat. Voor alles wat de Medische Sportkeuring betreft, gelieve men zich te wenden tot den secretaris, de Heer Jac. v. Pareeren, Cliostraat 18, die gaarne bereid is alle inlichtingen te verstrekken. Leden die nog in het bezit zijn van een identiteits kaart gelieve deze per omgaande in te zenden aan den Heer A. de Wit, Valentijnkade 44. Aanvoerders A.V.B.-, Junior- en Adspirant-elftallen hebben op het volgende te letten: Een speler is verplicht te allen tijde zijn identiteits kaart bij zich te hebben en op eersten aanvraag van den scheidsrechter, een bondsbestuurder of lid eener commissie, te toonen. Weigert hij hieraan te voldoen, dan maakt hij zich schuldig aan wangedrag. De aanvoerder is verplicht voor den wedstrijd te controleeren, dat iedere speler zijn kaart bij zich heeft. Spelers die nog niet in het bezit zijn van een iden titeitskaart, geven hiervan direct kennis aan den Heer A. de Wit, Valentijnkade 44.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 11