A A X CLUBNIEUWS PAG. 137 ben voor onze mooie zomersport, meldt U aan bij F. Dukker, Maasstraat 192, Amsterdam-Z. Onder geteekende zal zooveel mogelijk het pro gramma publiceeren in ons Clubblad. Zouden wij voor niet te verre uitwedstrijden niet een fietsploeg kunnen vormen? Wie voelt er iets voor! Tot slot wil ik curiositeitshalve de eindgemiddelden van de 3e klasse N.C.B. 1937 nog even beschouwen. Met batten staat H. Blomvliet dik bovenaan met een gemiddelde van 49.33. Op de derde plaats Thirij met een gemiddelde van 22.30. Op de vierde plaats Schu bert met een gemiddelde van 21.25. Op de elfde plaats H. Pelser, gemiddelde 14.54. Ook in de bowling-gemiddelde staat een Ajacied bovenaan en wel Schubert met een gemiddelde van 3.93. Op de derde plaats H. Blomvliet met een gemid delde van 6. No. 4 is Gehrels met een gemiddelde van 6.02, H. Pelser is No. 6, gemiddelde 6.49. U ziet, cijfers om van te watertanden. U kunt dit ook bereiken, door U als cricketter op te geven. Het cricketveld, de samenkomst van alle Ajax- vrienden zij onze leuze. F. DUKKER. AANVAIG <S UUK. Eere-tribune (Loge) Eeretribune Marathon-tribune Open Zijvakken Onoverdekte zitplaatsen Staanplaatsen Jongensplaatsen 5.10 4.10 4.10 3.10 2.10 1.10 0.60 Kaarten voor dezen wedstrijd kunnen tot uiterlijk 5 APRIL worden aangevraagd aan het secretariaat 3e Helmersstraat 47 B onder inzending van de verschul digde gelden. Indien deze niet zijn bijgesloten worden aanvragen terzijde gelegd, J. ELZENGA, Secr. dohtbevao^ Langs het vaal en vunzig landje, Slechts in stervenswee bewaard, Staat wat verder, aan het kantje, Voor een wagentje het paard; 't Beestje staart met moede oogen Voor zich heen, vol treurigheid, Waar mag wel de voerman wezen Die zoo fier z'n paardje leidt? Uren staan daar paard en wagen Soms te wachten aan den kant, Ook al snerpen koude vlagen Over 't schraal, klein stukje land, Stokstijf-stil staat steeds het paardje In de treuz'ling van den tijd, Waar zou toch de voerman wezen Die zoo fier z'n paardje leidt? Uit de verte schreeuwen stemmen, 't Landje is vol van gerucht, Blijde kreten, felle klanken Snijden gierend door de lucht, 't Paardje staat daar stil en eenzaam, Niemand die het beestje rijdt, Waar zou toch de voerman wezen Die zoo fier z'n paardje leidt? Ach, die voerman van het paardje Ging langs 't vaal en vunzig land, Plots zag hij een aantal vrinden Met een baldat was charmant, Ijlings klom hij van zijn wagen, 't Jasje uit, tot strijd bereid, Waar zou dan de voerman wezen Die zoo fier z'n paardje leidt? Juichend knalt hij ginds het leder, Vol van lust en vroolijkheid, De gedachte aan zijn „zaken" Is hij wel volkomen kwijt, Hij vermaakt zich als geen ander En hij heeft voor niets meer tijd, 't Paardje staat daar in gedachten Eenzaam op zijn baas te wachten Die aan Soccer wijdt zijn krachten En z'n paardje zóó misleidt! PHIDA WOLFF Jr.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 9