w/mmmmw/mmmmmw/mmmw PAG. 132 - A A X CLUBNIEUWS ZONDAG 13 MAART 1938. D.W.S.-AJAX 1-3. Ons team is er dezen middag in geslaagd de afdee- lingskampioen D.W.S. te overwinnen met cijfers die geen twijfel laten aan de krachtsverhouding. Hoewel de wedstrijd niet dat gaf wat er van verwacht werd en zeker niet het peil bereikte van den wedstrijd Ajax— D.W.S.mochten de toeschouwers toch bij vlagen goed spel genieten in welke oogenblikken onze jongens blijk gaven over grootere technische vaardigheid te beschik ken. De D.W.S.-ploeg was op ons veld beslist beter doordat daar den bal meer langs den grond gespeeld werd. In dezen strijd was de bal veel te veel in de lucht, waarvan Anderiesen en Been een goed gebruik hebben gemaakt. Door dezen uitslag maakte ons eerste tevens een einde aan de reeks overwinningen van D.W.S. en onze spelers kunnen er zich op beroemen 3 van de 4 punten op de afdeelingskampioenen te hebben veroverd. De prestatie van het D.W.S.-elftal achten wij er door dit verliezen zeker niet minder om en wij meenen, dat onze afdeeling door onze stadgenooten op waardige wijze in de kampioenswedstrijden zal worden vertegenwoordigd. In een goed bezet Stadion stellen zich om half drie na een bloemenhulde door onzen aanvoerder aan de D.W.S.-ploeg de beide elftallen op, welken als volgt waren samengesteld: Hekelaar Caldenhove Van Stokken Van Noord Melchers Hilster Drager Slot Wiertz v. d. Velde v. Stokken v. Wijngaarden Aukema v. Reenen Bijl Blomvliet Schubert Anderiessen Loois Been Diepenbeek Keijzer Scheidsrechter Van Welzenes gaf het sein tot aftrap en aldra was de D.W.S.-voorhoede bij ons doel, dat niet in direct gevaar kwam door ver naast schieten. De volgende aanval kon onderbroken worden door een corner, welke door Drager goed genomen, door Keijzer werd gevangen. Vlak hierop kon Hekelaar een schot van Aukema nog juist tot corner verwerken, welke eveneens geen resultaat opleverde. Het initiatief bleef aan D.W.S. maar het bleek, dat onze machine, zij het langzaam, op stoom kwam en na een kwartier op volle

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 4