'(DJBAVö/VD, 'mmmmmmmmmr/mmmmmmmmmmmmt/A PAG. 152 - A J A X CLUBNIEUWS Beumer, Harlaar en Spet, dan ook heel moeilijk om succes te boeken. Bovendien was onze rechtshalf ook zeer slecht op dreef, zoodat van het rechter gedeelte van ons team al heel weinig kracht uitging. Van Heusden en Prins speelden gelukkig een zeer behoorlijke partij, terwijl Rol onze verwachtingen verre overtrof en Hijman, wij zouden haast zeggen, zooals gewoonlijk, weer de beste van de ploeg was. Goalkeeper Leening kreeg betrekkelijk weinig te doen en werd dan ook geen enkele maal gepasseerd, wat nog altijd een verdienstelijke prestatie is. Rest ons nog te vermelden, dat Cazemier veel goed maakte, door het tweede doelpunt voor zijn rekening te nemen en dan hebben wij van dezen wed strijd weer zoo eenigszins verteld wat er van te zeggen viel. Adspiranten 1. Boekten weer zeer verdienstelijke resultaten, maar kampioen ho maar!het wordt zoo langzamerhand een nachtmerrie D.W.V. werd met 5—1 en de Volewijckers met 1—0 geklopt, maar de belangrijke match tegen Z.F.C. eindigde in een gelijk spel en zoo zijn wij nog even ver. Het zal vermoedelijk wel op een beslissingswedstrijd uitdraaien en dan zal moeten blijken wie nu inderdaad de sterkste is. Het heeft anders een haar gescheeld of het kampioenschap was binnen geweest, want tot 3 minuten voor het einde stond Ajax met 1-0 voor, doch Z.F.C. wist nog juist voor het eindsignaal gelijk te maken. Wij zullen de zaken eens omdraaien en houden het erop, dat jullie geen kampioen worden misschien geeft het wat! Adspiranten 2. Ook dit elftal is kampioen af. De laatste wedstrijd, welke de beslissing moest brengen werd verloren. Met 3—1 bleef O.V.V.O. in een tamelijk ruwen wedstrijd de meerdere. O.i. was het zwakke optreden van den scheidsrechter hier wel eenigszins debet aan. Maar in ieder geval hebben onze jongens hun best gedaan en meer kunnen wij niet verlangen. scoren van twee goals n.l. in eigen doel. Minder babbels en beter voetballen that's the question. Adspiranten 4. Dit elftal zit nog steeds in het hoekje waar de slagen vallen en het zal nog een heele toer zijn om niet onderaan de ranglijst te eindigen. Van D.V.A.V. werd echter met 3—1 gewonnen en zooiets geeft den burger weer moed. Volhouden boys! Adspiranten 5. Ongeslagen kampioen. Eindelijk kunnen wij toch ook nog iets van kampioenen schrijven. Slechts één punt werd verspeeld, n.l. tegen D.J.K., maar verder was het niets anders dan winst wat de klok sloeg. Hier volgen de nemen van hen, die met het eeremetaal schoot gingen. Schel Bakker Sondaar de Jong Diekman Grou Van Rijn v. Stratum Smit Lambregts v. d. Bold Onze felicitaties boys! Adspiranten 6. Ook deze knapen moesten zich met een bescheiden plaats op de ranglijst tevreden stellen. Eland is in deze afdeeling de sterkste gebleken en daar was niets tegen te doen. In ieder geval is het een prettig seizoen geweest en met het behaalde resul taat kunnen wij tevreden zijn. Gaarne hadden wij ons overzicht nog iets uitgebreider gemaakt, maar aangezien de omstandigheden waarover wij in ons vorig verslag spraken nog niet gewijzigd zijn, moeten wij het hierbij laten. BROWN. /5 Adspiranten 3. Verspeelden hun laatste kans door met 2—1, op eigen veld nog wel, van Stevo te verliezen. Zondag j.l. hebben wij de jongelui zich nog ietwat zien revancheeren tegen Watergraafsmeer, welk team met 5—2 werd verslagen. Stam, de jongste loot aan den stam der familie Stam en Hordijk, zoon van onzen eens zoo roemruchtigen rechts half, waren hier de meest opvallende spelers. Ook Roland trad op den voorgrond, ten eerste door zijn veel te qrooten mond (figuurlijk dan) en ten tweede door het De Prijsuitreiking aan de winnaars van het biljart- tournooi zal geschieden op 29 April in Hotel Suisse, hetwelk tevens de laatste Clubavond is.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 24