PAG. 76 - AJAX CLUBNIEUWS gemaakt, terwijl Junioren 4, iets bescheidener, T.A.B.A. met 6-2 in den zak stopten. Ook adspiranten 4 lieten zich weder van den goeden kant zien en gaven T.D.W., in den vorm van een 5-1 nederlaag, een 5 December- verrassing. Zondag 12 DecemberSneeuw bedekt de velden en dusheden geen voetbal. Een prachtige gelegen heid, om de competitie-standen der diverse jeugdelftal- len, welke wij van vriend De Wit ontvingen, eens nader te bekijken. Junioren 1nemen momenteel op de ranglijst, met 8 wedstrijden gespeeld, zes gewonnen, één gelijk en één verloren, de tweede plaats in. D.W.S. gaat hier met 9 overwinningen uit 9 wedstrijden, ongeslagen aan het hoofd. Het zal voor onze jongens een heel karwei zijn om dezen achterstand nog in te halen, maar in ieder geval komt D.W.S. nog bij ons op bezoek en kan het verschil tot één punt worden gereduceerd. Wij zijn zoo n beetje op het kampioenschap geabonneerd en wij hebben er geen oogenblik aan gedacht om dit abonne ment op te zeggen. Vooruit boys!Nog even de schouders er ondereen flinke eindspurt ingezet en als D.W.S. dan zoo vriendelijk wil zijn om hier of daar een puntje te verspelen, dan kan er weer een kampioen schap aan de lange reeks worden toegevoegd. Junioren 2staan er iets beter voor. Weliswaar gaat ook hier D.W.S. 2 aan het hoofd, maar deze kna pen behaalden 13 punten uit 8 matches, terwijl ons aantal 12 bedraagt uit 7 wedstrijden. Ook Blauw Wit doet hier met 12 punten uit 8 wedstrijden nog een duit in den zak, maar dit is van secundair belang. Met Bl.- Wit hebben wij reeds afgerekend, doch met D.W.S. nog niet. Deze wedstrijd zal vermoedelijk wel de be slissing brengen en wij hebben dan ook wel zooveel vertrouwen in onze jongens, dat wij met een gerust ge weten deze match tegemoet kunnen zien. Junioren 3behaalden uit zeven wedstrijden het maximum aantal punten, dat wil dus zeggen 14 stuks en de Heeren scoren er iederen wedstrijd zoo lustig op los, dat de honderd wel op het bord komen. Alleen is het nog even afwachten wat O.V.V.O. doet. Deze Jongelui hebben n.l. pas 3 matches gespeeld en 3 ge wonnen zoodat van dit elftal ook nog eenige concur rentie te duchten valt. Het treffen met dit team zal dan ook wel van beslissenden invloed zijn en als wij deze klip zonder kleerscheuren omzeilen, dan rekenen wij op een ongeslagen kampioenschap. Come on boys!die bril onder gelijk en ver loren" moet heel blijven. Junioren 4Ook dit elftal doet het niet slecht en heeft nog een redelijke kans op het kampioenschap. K.V.B. en Heemskerk zijn hier de concurrenten, maar het verschil is zoo gering, n.l. 1 punt, dat nog van alles mogelijk is. Momenteel staan wij op de derde plaats en van hen, die achter ons komen, hebben wij niets meer te vreezen. Alleen met onze bovenburen hebben wij nog een balletje te trappen enals twee honden vechten om een beenlaten wij dan de lachende derde zijn. Adspiranten 1Verleden jaar hebben wij met dit elftal niet veel succes gehad... maar een nieuw seizoen, een nieuw geluid. Tien matches gespeeld en met 17 punten aan den kop van het peleton. Achter ons jaagt ,,de Spartaan" en deze knapen staan in het klassement met 15 punten op de tweede plaats. Dat kan nog een spannende finish geven. Allez boys!de eindstreep is niet ver meer. Laat je niet lappen! Adspiranten 2Dit elftal zingt een toontje lager dan verleden jaar. Toen ongeslagen kampioen en nu... op derde plaats met een zeer geringe kans om alsnog als nummer één te eindigen. Hier zetelt D.W.S. met 3 pun ten voorsprong op de eereplaats en het zal moeilijk, heel moeilijk zijn, om deze tegenstanders naar beneden te doen duikelen. Maar ook in ons voetbal-wereldje is niets onmogelijk, dus vooruit boys! Zoo lang het eind signaal nog niet geklonken heeft, is er nog niets ver loren. Adspiranten 3zitten in hetzelfde schuitje als het tweede elftal. Ook deze jongelui staan op de derde plaats, maar hun achterstand bestaat uit slechts 2 pun ten. Stevo is hier de club in bonus en zal dat vermoe delijk ook wel blijven. Dit houdt echter niet in, om nu maar het bijltje er bij neer te leggen. Integendeel juist iets voor Ajax, om de Stevoianen een net (figuur lijk natuurlijk) beentje te lichten. Adspiranten 4Het zwarte schaap van de Ajax- familie. Momenteel staat dit elftal op de vierde plaats, maar er zijn nog eenige concurrenten, die ons glad kunnen passeeren. Aan jullie de taak boys, om er voor te zorgen, dat we aan het einde van het seizoen kunnen zeggen, ,,eind goed al goed". Adspiranten 5Negen wedstrijden gespeeld, en negen gewonnen. Dit is een ander geluid.. Maar kan het ook anders?een elftal, dat zoo goed in elkander zit, met zoo'n daverende voorhoededat moet on-

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1938 | | pagina 14