PAG. 8 -
AJAX CLUBNIEUWS
INDEELING.
AJAX CLUBNIEUWS
WEDSTRIJD-PROGRAMMA.
PROGRAMMA.
WEDSTRIJD-PROGRAMMA A.V.B.
AFDEELING 1.
Reserve 2e klasse B.
le Klasse
Ajax
H.F.C. 2
D.W.S.
De Kennemers 2
Sparta
V.S.V. 2
V.S.V.
Ajax 3
D.F.C.
Blauw-Wit 3
K.F.C.
D.W.V. 2
Excelsior
Zeeburgia 2
V.U.C.
W.M.S. 2
A.D.O.
O.V.V.O. 2
R.F.C.
D.E.C. 2
Reserve le klasse.
Reserve 3e klasse B.
Ajax 2
Blauw-Wit 2
Alsmaria Victrix 3
E.D.O. 2
Assendelft 2
Haarlem 2
K.V.V. 2
Hilversum 2
Meervogels 2
R.C.H. 2
Purmerstijn 2
De Spartaan 2
Q.S.C. 2
Stormvogels 2
O.S.V. 3 (bij toel.)
Z.F.C. 2
Ajax 4
A.F.C. 2
Blauw-Wit 4
K.F.C.
Excelsior
V.U.C.
A.D.O.
R.F.C.
Reserve le klasse.
Ajax 2
Blauw-Wit 2
E.D.O. 2
Haarlem 2
Hilversum 2
R.C.H. 2
De Spartaan 2
Stormvogels 2
Z.F.C. 2
A.F.C. 2
Reserve 2e klasse B.
H.F.C. 2
De Kennemers 2
V.S.V. 2
Ajax 3
Blauw-Wit 3
D.W.V, 2
Zeeburgia 2
W.M.S. 2
O.V.V.O. 2
D.E.C. 2
Reserve 3e klasse B.
Alsmaria Victrix 3
Assendelft 2
K.V.V. 2
Meervogels 2
Purmerstijn 2
Q.S.C. 2
O.S.V. 3 (bij toel.)
Ajax 4
Blauw-Wit 4
AFDEELING 1.
Ie Klasse
19 September
R.F.C.Excelsior
V.S.V.—D.W.S.
AjaxD.F.C.
A.D.O.—V.U.C.
K.F.C.Sparta
26 September
D.W.S.R.F.C.
D.F.C.—V.S.V.
V.U.C.—Ajax
SpartaA.D.O.
ExcelsiorK.F.C.
3 October
D.W.S.Excelsior
R.F.C.—D.E.C.
V.S.V.—V.U.C.
AjaxSparta
A.D.O.—K.F.C.
10 October
D.F.C.—D.W.S.
V.U.C.—R.F.C.
SpartaV.S.V.
K.F.C.—Ajax
A.D.O.Excelsior
17 October
ExcelsiorD.F.C.
D.W.S.—V.U.C.
R.F.C.Sparta
V.S.V.—K.F.C.
AjaxA.D.O.
24 October
ExcelsiorAjax
V.S.V.—A.D.O.
R.F.S.—K.F.C.
D.W.S.Sparta
D.F.C.—'V.U.C.
7 November
Ajax—V.S.V.
A.D.O.—R.F.C.
K.F.C.—D.W.S.
SpartaD.F.C.
V.U.C.Excelsior
14 November
Ajax—D.W.S.
21 November
ExcelsiorV.S.V.
R.F.C.Ajax
D.W.S.—A.D.O.
D.F.C.—K.F.C.
V.U.C.Sparta
5 December
V.S.V.—R.F.C.
A.D.O.—D.F.C.
K.F.C.—V.U.C.
SpartaExcelsior
AJAX 2.
19 September R.C.H. 2Ajax 2
26 September Ajax 2Stormvogels 2
3 October Z.F.C. 2Ajax 2
10 Ajax 2Haarlem 2
17 Ajax 2Blauw-Wit 2
24 E.D.O. 2—Ajax 2
7 November De Spartaan 2Ajax 2
21 November Ajax 2A.F.C. 2
5 December Hilversum 2Ajax 2
AJAX 3,
19 September D.E.C. 2Ajax 3
26 September Ajax 3Blauw-Wit 3
3 October Ajax 3W.M.S. 2
10 H.F.C. 2—Ajax 3
17 Ajax 3De Kennemers 2
24 Ajax 3V.S.V. 2
7 November D.W.V. 2Ajax 3
21 November Ajax 3Zeeburgia 2
5 December O.V.V.O. 2Ajax 3
AJAX 4,
19 September Ajax 4Purmersteyn 2
26 September K.V.V. 2Ajax 4
3 October O.S.V. 3Ajax 4
10 Ajax 4Meervogels 2
17 Blauw-Wit 4Ajax 4
24 Alcm.-Vixtrix 3Ajax 4
7 November Ajax 4Q.S.C. 2
21 November Assendelft 2Ajax 4
ADSPIRANTEN:
Zondag 12 September.
Ajax 1Zeeburgia 1 2 uur
Ajax 3Amstel 1 12 uur
A.E.D. 1Ajax 4 12 uur
Ajax 5Amstel 2 2 uur
Zaterdag 18 September.
Zondag 19 September.
Watergraafsm.Ajax Vet. 3 uur
De Spartaan 1Ajax 1 10 uur
De Spartaan 2Ajax 2 10 uur
Ajax 3Zeeburgia 3 10 uur
Ajax 4F.I.T. 10 uur
Ajax 5Zeeburgia 4 10 uur
Voor de reserve-elftallen begint de competitie 25
September a.s. Het Bondsbestuur heeft besloten de
competitie voor de Adspirant-elftallen op 12 September
te laten beginnen.
In verband met het feit dat de weersomstandigheden
op de eerste Zondagen van het seizoen in den regel
goed zijn, meende het Bestuur deze dagen voor de
Adspiranten te moeten benutten.
Indien op deze dagen een flink aantal wedstrijden
wordt gespeeld, zal het Bestuur nader overwegen, ge
durende de maand December geen wedstrijden voor
Adspiranten vast te stellen.