<35 NUMMERS 2 20e JAARGANG 1937 VAN DE REDACTIE. HET NADERT! Afd. Advertentiën: B. WESSEL, Mauvestraat 32, 's-Gravenhage. - Telefoon 110978 - Postrekening 113258. Ons blad vermeldt bij deze verschijning een verande ring in de namen van de leden der redactiecommissie en wel een noodzakelijke wijziging door het terugtreden van onzen voorzitter M. J. Koolhaas. Voortdurend overwerk voor zijn kantoor noopte hem het besluit te nemen om eenig Ajaxwerk aan anderen over te dragen en wij als redactie hebben zijn besluit te aanvaarden en te respecteeren. Het vereenigings- werk vraagt den geheelen persoon en wij kunnen het ons levendig voorstellen hoe het een karakter als Koolhaas te moede wordt, indien hij een eenmaal op zich genomen werk maar ten deele ten uitvoer kan brengen. Vandaar zijn besluit en zij het gedeeltelijk toch een afscheid en bij dit afscheid uit de redactie commissie brengen wij hem onzen hartelijken dank en wij vertrouwen, dat hij als voorzitter nog wel van tijd tot tijd van zich zal laten lezen. Zoo staan wij dus en zullen trachten het afscheid en het komende nieuwe te overbruggen. De ,,Algemeene Vergadering", wier zorgen en troetelkindje het club blad steeds weer blijkt te zijn gaf ons een opdracht en wij van onzen kant geven gaarne de belofte dat wij naar krachten zullen aansturen op de verschijning van een prettig leesbaar blad. Wij voegen er direct aan toe, dat onze hand slechts reikt zoover de arm het toe laat, waarmede wij zeggen willen, dat het cluborgaan niet aan zijn bestemming zou beantwoorden, indien ook niet van andere zijde eens een geluid zou worden ge hoord. Wij blijven dankbaar voor de bijdragen van de geregelde medewerkers en doen een beroep op onze leden en donateurs om tot het corps geregelde mede werkers toe te treden. Wat denken onze in de koloniën en andere landen vertoevende leden hiervan? Wij geven hen de verzekering dat onze lezerskring de mededeelingen van hunne ondervinding met belang stelling zal lezen. Onder het motto ,,het clubblad door- en voor allen" besluiten wij en vangen het nieuwe seizoen aan. Nu duurt het nog een week of wat Dan vangt de pret weer aan. Zie je ze langs den Middenweg In dichte drommen gaan. Die goeie, ouwe, trouwe Meer Trekt tot zich 't groote voetbalheir En onderwijst ze in de leer Van 't Leer. gul en spontaan. Tja, tempus fugit, of te wel De tijd gaat oh zoo snel, Van 't ééne seizoen op 't andere Is soms niet eens een tel, En ieder jaar is 't weer een feest Dat nóóit zoo vroolijk is geweest, 't Festijn dat iedereen geneest: De Groote Strijd, het Spel! Goddank, zucht Jan Publiek tevreê, Een glimlach rond zijn toet, Het weet nu Zondagsmiddags weer Alwaar het wezen moet. Dan trekken ze per fiets en bus Naar 't veld (soms hangend aan de lus), Met schoonmoe zelfs (de gustibus) Maar dan (da's klaar!) te voet. Ha, 't duurt nog maar een week of wat Dan klinkt het juichend lied Van Koning Voetbal, en een elk Zingt mee, want hij geniet. En langs de velden in de Meer Rept zich de trouwe garde weer Naar 't Ajaxhome bij 't Ajaxleer In schier-speciale Ajaxsfeer, Dan dreunt de grond soms keer op keer Van 't kauw- en kiftgraag kijkersheir Bij 't feest dat Soccer biedt!! Rotterdam, Aug. 1937. PHIDA WOLFF Jr.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1937 | | pagina 1