SOME SENSES AND SOME Zie ons Nachtfeest-Programma in dit nummer A J AX CLUBNIEUWS - PAG. 173 Na de wedstrijd tegen Feijenoord vond er in „American" een gezellig „etentje" met spelers en officials plaats, waar de eerste huldigingswoorden werden gesproken. Van deze reis maar weinig bijzonders, daar U in dit blad omtrent de Kampioenen enz. wel meer zult vinden. Voorloopig gaat de bal weer in het ballenhok, alleen nog even een feestpartijtje tegen F. C. Luzern, en dan maar hier mag ik mij eigenlijk niet mee bemoeien krijgt de Heer Gosschalk hopelijk zijn zin, nl. een lief dadigheidswedstrijd tusschen Ajax en de rest van Amsterdam. Voorwaar een schitterend seizoenbesluit. De Veteranen schijnen met dit warme weer eerst recht los te komen, na verschrikkelijk veel transpireeren wonnen wij Zaterdag met 4—3 de Roodenburg Cup. Het was een gezellig partijtje tegen gezellige tegen standers, welke ons na afloop ook niet direct in den steek lieten. De A.F.C.-luitjes noodigden ons direct uit, volgende week een wedstrijd voor de nederlagen-competitie te komen spelen en gaan we daar onze andere beker weer voor een jaartje veilig stellen. Aangesproken door den Captain van het Derde, Piet Paternotte. Een reuze aardige kerel, die mij vertelde, dat ik beter niet over hun kampioenschap had kunnen schrijven, dan deze prestatie slechts met een paar regels te gedenken. Gelijk heeft hij, van het tweede heb ik ook al een dergelijke opmerking gekregen. Het verwonderde mij alleen nog, dat ik niets van het vijfde en van de jeugd kampioenen vernomen heb. Wie zouden zij dat anders aan moeten wrijven dan juist mij? Ja, waarom ben ik eigenlijk Zondags niet bij alle elftallen vertegenwoordigd, het kan de clubgeest alleen maar ten goede komen. Een ding echter, beste vrienden, ik meen het werke lijk reuze goed met jullie, maar zie volgend jaar in je elftal één speler te vinden, die ons allen van de ver richtingen van zijn ploeg op de hoogte houdt. Ik weet niet hoe de Redactie er dan uit zal zien, maar dat hun werk er stukken prettiger en dankbaarder door wordt, is iets dat zeker is. Even wil ik nog memoreeren, dat A.F.C. II (waar van ons derde in de beslissing om het kampioenschap gewonnen heeft) naar de res. Ie klas is gepromoveerd. Indirect ook een aardig succes voor ons derde elftal. Onze Cricketters hebben hun eerste wedstrijd ge wonnen. Bravo Zomersporters, gaat zoo door. Die trainingsavond van jullie ,is me anders bar tegen gevallen, komen er nooit meer menschen, dan die vier of vijf die er nu waren? JAMES.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1937 | | pagina 9