It Is steeds y/mmmmmmmmmmmmmmma indiencUeen f f2.50. ELKA, "droogt. A J A X CLUBNIEUWS - PAG. 157 Hedenmorgen met ontzetting bericht ontvangen, dat Pa van Deyck is overleden. Pa van Deyck, bescheiden en sympathiek mensch, is uit zijn gezin gerukt, en zij, die hem evenals ik, van dichtbij hebben gekend, kunnen zich indenken welk een slag dit voor de zijnen beteekent. Hoe dikwijls had ik het genoegen in zijn gezelschap te mogen vertoeven, en hoe prettig wist hij dan steeds een gemoedelijke sfeer te scheppen en, te behouden. Hoe dikwijls heb ik opgemerkt, dat het zijn grootste genoegen was, anderen gelukkig te zien. Het was dan ook niet te verwonderen, dat hij hulp vaardigheid steeds nummer één plaatste. Mevrouw v. Deyck, Piet en Trude, laat het een troost zijn, dat zijn verscheiden voor hem een uitkomst beteekende en een einde gemaakt heeft aan een on duldbaar lijden. Rust zacht Pa van Deijck, als oprecht, eerlijk mensch zullen wij u steeds blijven gedenken. Eenig nieuws over de elftallen. Nieuws is misschien een beetje overdreven, het eerste doet steeds, zooals ik het in deze rubriek schriftelijk opdraag. Nog een paar punten en we zijn weer kampioen van Nederland, het zal wel weer mazzel zijn. Een verslag gelezen, waarin men de Be Quick-spelers vergeleek met kannibalen, welke met wild zwaaiende messen onze jongens te lijf gingen. Toen klom Robin son Reynolds in een boom en vond een geweer met 3 kogels, waarmede Ajax 3 gaten in het kannibalen-doel schoot. Groningers, geloof me vrij, wij beschouwen dit als ge- perfectioneerden waanzin. Het tweede elftal hebben wij jammer genoeg een beetje vergeten en gaarne bied ik hun hiervoor mijn excuses en verder mijn hartelijke gelukwenschen aan. Dit elftal bestaat uit knapen, welke reeds verschil lende wedstrijden voor het eerste speelden en voor onze vereeniging een geweldige steun en prima waarborg voor onze toekomst beteekenen. Proficiat tweede elftal spelers. Het derde is niet achter gebleven, en heeft in een spannenden beslissingswedstrijd de A.F.C.-reserves verslagen. Goed gedaan jongens. Verder het vijfde en wat jeugdelftallen, benevens de veteranen, kampioenschappen binnengehaald, zoodat wij weer met trotsch op dit seizoen terug kunnen zien. Namens dezen rubriekschrijver allemaal van harte ge feliciteerd. Onze Oranjeploeg tegen België een paar keer ge deeltelijk met 10 man gespeeld Is zoo iets nu niet met een ,,linkie" te omzeilen? Als men Wilders na zijn ongeval nu één minuut had laten keepen, had men hem (een keeper mag wel ver vangen worden) direct door Weber laten vervangen, deze had daarna direct met Halle (welke even rechts back had moeten spelen) kunnen ruilen, en de zaak was in orde geweest. Is dat eventjes een uitvinding? Of is daar soms nog een speld tusschen te krijgen? Verder blijkt men erg ontevreden, dat de Belgische spelers een premie voor een overwinning krijgen. Hoe bestaat het. Dit is toch zeker geen nieuwtje, als adspirant kregen wij meermalen van een of ander bestuurslid de toe zegging, dat wij na een overwinning een kwatta-reep in ontvangst konden nemen. Eigenlijk ben ik dus prof. geweest. Over Interland-wedstrijden gesproken. Hoe zit dat toch eigenlijk met die plaatsbewijzen. Echte voetballers en geregelde bezoekers hebben steeds de grootste moeite een kaartje te bemachtigen en honderden menschen welke enkel voor de gezellige sfeer gaan, be schikken over de entree-biljetten. Gelukkig heb ik nog een kaartje van een schattig Direct van de Koffiebranderij s 21/2 pond KoffieFl. 0.48 2 ons TheeFl. 0.33 Crisis-pakketten Fl. 0.60 KOFFIEBRANDERIJ n A AT EN THEEHANDEL «Je DUU I Lijnbaansgracht 57 on Kloveniersburgwal 43 Telef. 41561 KALVERSTRA AT.206 AMSTERDAM

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1937 | | pagina 11