ATTENTIE» WIE DRAAGT EEN STEENTJE BIJ? PAG. 114 - AJAX CLUBNIEUWS Voorverkoop van plaatskaarten aan leden betreffen de de thuiswedstrijden om het Kampioenschap van Nederland zal plaats vinden eiken Dinsdagavond van 7-9 uur. Kaarten zijn dus alleen op dezen dag verkrijgbaar en niet eender volgende dagen. U wordt verzocht het Bestuur op andere dagen hiervoor niet lastig te vallen. De prijzen zijn als volgt: Overdekte-tribune 1.50 Open-tribune 1. Ringplaatsen 0.75 Staanplaatsen 0.40 Jongensplaatsen 0.10 J. ELZENGA, Secr. Toevallig kwam mij ter oore, dat onze eminente Secretaris op 11 Maart twaalf en een half jaar geleden met Annie in het huwelijksbootje was gestapt. Zeer zeker zal het dien dag deze harde werkers voor de club niet aan belangstelling ontbreken. Op den dag zelf hoop ik hen persoonlijk de hand te komen drukken, maar van deze plaats vast een ferme handdruk namens alle Ajacieden. Jan Elzenga, wij wenschen je met je Ega nog vele gelukkige jaren toe en hopen, dat ge beiden nog vele jaren moogt medewerken aan den bloei van de vereeniging, die jullie lief is. M. J. KOOLHAAS. Aan de Vereenigingen en Officials van de A.V.B. en verdere belangstellenden in de Amsterdamsche Schoolwedstrijden. Het voortbestaan der Amsterdamsche Schoolwed strijden is nog steeds ernstig bedreigd als gevolg van den financieelen nood van dezen tijd. Het gemeentelijk subsidie, dat vroeger gegeven werd en waaruit voor een groot deel de kosten werden bestreden, is komen te vervallen. De K.N.V.B. kan het Amsterdamsche schoolvoetbal uiteraard slechts steunen op gelijken voet als waarop de schoolwedstrijden van andere plaatse lijke en gewestelijke Bonden worden gesteund. De A.V.B.-kas is niet bij machte de kosten der schoolwed strijden alleen te dragen. Ondanks de bezuinigingen in 1936 doorgevoerd, ondanks de voorgenomen toepassing van nieuwe bezuinigingsmaatregelen ten aanzien van de wedstrijden van 1937, moet helaas worden gecon stateerd, dat het houden der wedstrijden alleen ver zekerd is, indien financieele hulp wordt geboden door vereenigingen, officials en particulieren. Wij richten daarom bij deze tot allen, die in hun jeugd zelf in de schoolwedstrijden zijn uitgekomen, tot allen, die als gevolg van bijwoning dier wedstrijden met ons schoolvoetbal sympathiseeren, tot de Amster damsche vereenigingen, van welke toch zoo vele spe lers hun eerste wedstrijden op de terreinen van onze schoolwedstrijden hebben gespeeld, het dringend verzoek: Helpt mee de organisatie der schoolwedstrijden ook voor 1937 mogelijk te maken. Helpt mee de jeugd van thans hetzelfde genot te bereiden, dat de A.V.B. al meer dan dertig jaren aan de achtereenvolgende Am sterdamsche jeugdlichtingen heeft bereid. Geteekend: Het Bestuur van den A.V.B.: J. Gosschalk, Voorz.; J. M. H. Broeksmit, 2e Voorz.; J. A. W. Bergvelt, J. Gundelach, G. H. Hauber, P. Swart, G. A. v. Wagtendonk, allen Comm.; J. C. A. Smit, Administrateur. De Schoolvoetbalcommissie van den A.V.B.: H. J. Bon, Voorz.; R. J. G. Buynink, Secr.; J. C. A. Smit, Penningm., Valeriusstr. 53; J. M. H. Broeksmit; J. Gosschalk; J. N. Holtzappel; L. F. Kleiterp; K. Kooiman; J. M. Ouwehand; Mr. A. de Roos; Prof. Dr. I. Snapper; G. H. Sutherland Royaards; Th. J. Thijs- sen; J. Vreeken.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1937 | | pagina 2