'mmm/mmmmmm/mmmmmma MARIUS DE GROOTE PAG. 64 A J A X CLUBNIEUWS Anders getroffen, door hun sympathieke beschouwing over den wedstrijd AjaxBlauw-Wit, en is goed ver liezen toch ook pracht sportiviteit. Namens Ajax een spoedige beterschap met jullie zoo ongelukkig geblesseerden Hellingman, en isucces. Naast de in het Nederlandsche super-voetbal ge regeld weerkeerenide naam Wim Andriessen hebben wij nu dien van Jan Stam gekregen. Onze pijlsnelle little boy" is n.l. in het Zwaluwen elftal gekozen en op de vraag: Zwaluw, waar heen is Uw vlucht, kan Jan voorloopig reeds antwoorden: „om te beginnen naar Brussel." Gefeliciteerd, Jan, wij zijn trotsch op je. Het is anders wel eigenaardig, dat juist onze grootste en onze kleinste speler de eer van een uitnoodiging te beurt valt. Die verzameling van Jack mag er toch maar wezen, hij heeft ze werkelijk in alle soorten en in alle maten. Onze eminente veteranen keeper Jan de Boer, blijkt in zijn laatsten wedstrijd een nogal ernstige blessure te hebben opgeloopen, en moet met een gebroken rib voor loopig het bed houden. Je ziet alweer, Jan, het is bij de Veteranen toch nog precies echt voetbal, hopelijk is dit incident niet het einde van je voetballoopbaan. Jan, kerel, hou je haaks, denk er om, de oude garde geeft zich niet over, en met ons feest wachten we in ieder geval tot je genezen bent. Dat het spoedig moge zijn. Van Gerrit Keyzer vernomen, dat Aat weer in zoo verre beter is, dat zij a.s. Vrijdag het ziekenhuis mag verlaten. Van deze plaats af, wenschen wij het echtpaar Keyzer van harte geluk met dit rentree in eigen home. Aat, een snel en algeheel herstel wenscht geheel Ajax je toe. Als ik koning, pardon, ik bedoel als ik bestuurslid was, zou ik mijn gekrabbel beëindigen met een ,,tot ziens op ons Sint Nicolaasfeest". Daar ik het echter ^zoo ver niet gebracht heb, en ik bovendien liever goede maatjes blijf met onzen penning meester, moet ik mijn mond houden. Enfin, zet Uw schoen maar vast gereed; je kan nooit weten, misschien*in ieder geval so long, JAMES. Het is geweest Een dag van feest Voor Marius den Grooten. Een kwart eeuw lid Van Ajax zit In dezen dag besloten! Het zit er op Neem af je ,,dop", Voor Marius den Grooten. Voor 20 jaar, Bestuurslid ,,maar", Moet men het hoofd ontblooten! Het is voorbij Het feestgetij, Van Marius den Grooten. Daar gaat hij weer Als lid van eer, 10 jaren thans genoten! Hij gaat weer voort Op 't slappe koord, Die Marius de Groote. Naast Door, zijn vrouw, Steeds plichtsgetrouw, Vangt hij weer op de stooten! Voor Ajax' heil Staat hij weer feil, Die Marius de Groote. Heel d' Ajax-vaan Zal naast hem staan, Dat zijn wij vastbesloten! TINO PYNAPPIÈRA. 12 November 1936 (na 't feest).

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1936 | | pagina 8