w/mmmmmmmmmmmmmmm CLUBAVONDEN A J A X CLUBNIEUWS - PAG. 79 ONS vorig bericht stond in het teeken van optimis tische verwachting betreffende het bezoek onzer clubavonden. De laatste weken, van de afgeloo- pen maand hebben onze verwachtingen ietwat teleur gesteld en wij plaatsen daarom nog eens een opwek king om toch maar ieder lid aan te sporen: „bezoek ge regeld onze clubavonden". Heusch het is voor een goed- geleide club als Ajax noodzakelijk dat de onderlinge band verstevigd wordt. Niet alleen in samen voetballen, ook in het onderlinge verkeer ligt de kracht der ver- eeniging en waar is het gemakkelijker dan op zoo'n wekelijkschen avond die vriendschap aan te knoopen dan op de gelegenheid welke de club U biedt? Neemt U eens de moeite om op een Vrijdagavond naar ons toe te komen en wij zijn overtuigd dat U zult zeggen „wat jammer, dat ik daar niet eerder gekomen ben". De biljartcompetities zijn inmiddels voor enkele af- deelingen aangevangen en zal spoedig in zijn geheelen omvang afgewerkt worden. Er blijft nog gelegenheid open zich, naar gelang van speelsterkte, te doen in- deelen. De bridgecompetitie komt al mede op streek, doch een grootere aanmelding van deelnemers maakt haar in teressanter. Hoe meer tafels bezet, des te belangrijker wordt het tournooi. Intusschen kan gemeld worden, dat de bridgespelers hun eerste drive van het seizoen achter den rug hebben. Wel konden wij niet op een succes bogen de eind stand was zooiets van 167245 in ons nadeel doch al met al was het resultaat tegen de ons als sterk af geschilderde V.V.G.A. niet zoo dat wij moeten wan hopen voor een volgende drive. Wanneer wij ons weten aan te passen aan het wedstrijd-systeem zal het heusch wel losloopen. De V.V.G.A.-ers hebben zich prettige tegenstanders getoond, waarvan de meeste koppels goed ingespeeld bleken. De algeheele leiding was in handen van ons lid Rous, die zich een waardig Ajaxlid betoon de in opofferingsgezindheid. Voor hem was de avond meer inspanning dan ontspanning en wij zeggen hem van deze plaats daar hartelijk dank voor. De heer Exman stelde van de gespeelde partijen een analyse samen, die ter bestudeering in ons clublokaal van Hotel Suisse is aangeplakt. Hier zij alleen vermeld, dat de plaatsing der koppels als volgt was: In de Oost-West lijn No. 1 WesselsGeudeker No. 2 Hesselsten Napel No. 3 DadeEysden No. 4 LagersKeereweer In de Noord-Zuid lijn No. 1 EgemanPaternotte No. 2 Exmande Jongh No. 3 VolkersSandbergen No. 4 MelchersIr. Otten 25 December en 1 Januari zullen in verband met de feestdagen geen clubavonden gehouden worden. 18 December zal een groote wild-avond gehouden worden. Wij rekenen op bijzondere belangstelling. De Commissie voor de Clubavonden. DE HUIDIGE REDACTIE IN VOLLE ACTIE

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1936 | | pagina 23