SOME SENSES AND SOME NONSENSES. A A X CLUBNIEUWS - PAG. 37 R.C.H.Ajax gezien, en in tegenstelling met mijn vorig geschrijf, deze expeditie mij zwaar tegen gevallen, lang niet leuk van de Racing om tegen ons altijd speciaal van leer te trekken. Ajax trouwens ook wel eens beter gezien dan daar in Haarlem, zoodat het ééne geroofde puntje misschien nog zoo gek niet was. Tegen Blauw?Wit stukken beter, vooral voor rust onze jongens prima, volgens sommige van? wege vlagincident wij goedkoop eerste doelpunt, Zebra?doelpunt voor hun anders ook niet zoo duur. Enfin zwijgen goud, en meine wenigkeit overigens niet bevoegd tot wijzigen of aanmerken. Stop met eerste, anders ruzie met overzicht? schrijver, en der zelve verschrikkelijk ster. Good? luck boys. Clubblad ernstig doende super?uitgave te wor? den. Hope?so. Reuze veel medewerkers, doch lang niet genoeg, nieuwe van harte welkom, maar ouwe zijn de gouwe. Niet devalueeren s.v.p. Op 17 Oc? tober reeds drukproeven, nog nooit meegemaakt, kan goed worden in de toekomst. Vragen gezellige elftal?medewerkers, niet schrij? ven over voorzet, ingekopt, goal, doch trachten leuk te doen, gelijk meerdere trachten, en stranden. Sorry. Welke Veteraan schrijft, zonder hét paedago? gische te vergeten (ook jeugd leest graag). Mag goed liegen, verdere onderwerpen als Schiedam, feesten, rookertjes en spaarpotten voor het mon? delinge bewaren. Ajax belang. Clubavonden weer uitmuntend gestart, a long way to te finish, doch met Uw hulp en Uws ega's wil brengen we het weer een heel stuk. Reuze geboomd over amateurisme, pracht on? derwerp in twee minuten af te handelen, vandaar community?zwammerij van eenige uren. Over Tokio gesproken, ging enorm, voetbalamateurs zonder loonderving nooit in Japan komen, hier? over gezelschap roerend eens. Toen daarna wiel? rijders en militaire ruiters op het tapijt verschenen, ben ik maar weg gegaan. Je kan je soms zoo on? noodig kwaad maken, 1940 is nog ver, en ik maak bovendien toch geen kans. Of er überhaupt ooit amateurs in Tokio zullen komen,de tijd zal leeren. Nu we het toch over Olympiade hebben; ge? lezen, dat Karei Lotsy, geridderd is. Van nu af een geridderde Karei de Kerel, sportief Holland kan tevreden zijn, er is wel goedkooper aan ridder? orders gekomen. Officier Lotsy, onze gelukwenschen, hopelijk zullen er t.z.t. meer sportlieden volgen. Arsenal koopt eigen locomotief en restauratie? wagen, is dat even wat? Wij zijn toch maar akelig ouderwetsch met onze gehuurde bus, met belang? stelling wacht ik op conferentie Spoorwegen Ajax?Bestuur. Indien even mogelijk een overjarig Dieseltje, Marius, die dingen zitten zoo lekker. Als wij com? missieleden en andere liefhebbers dan eens een oud trammetje op den kop kunnen tikken, mogen wij misschien voor een zacht prijsje aanhaken. Ik zie Oudheusden al met een kniptang rond? springen. Het is werkelijk een trouvaille, en dan spreek ik nog niet eens over buitenlandsche trips. Mijn tante Bet je sinds Maandag niet meer zoo enthousiast voor voetballen, hetgeen te merken uit het mooie dambord, dat ik 's avonds kreeg. Het goeie mensch leest de krant met een bril op, vervelende hobby van sommige menschen. Zij spreekt nu over D.W.S.K.F.C. en heeft het over een gemolde Mol, en over een kwestie die in Alphen tusschen voetballende jongelieden gerezen moet zijn, zij zegt zelfs, dat ergens een scheids? rechter zijn oog tegen een vuist aangehouden heeft. Ik zeg maar zoo, laten ze het zelf maar uit? zoeken, ik bemoei me niet met een andermans huishouden. Sport moet sport blijven, dat is de kwestie. Alleen moeten ze nooit gaan dreigen, anders zouden misschien wel eens goed willende spelers de dupe kunnen worden. Zou je per slot van rekening eigenlijk wel voor je genoegen spelen, ik zal het onder een spelletje dam toch eens met tante Bet je bespreken. U hoort nog wel van me so long. JAMES.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1936 | | pagina 9