mmmmm/mmmmmmmm/mmmmmmm/m/m PAG. 50 - AA X CLUBNIEUWS hier absoluut geen opzet in het spel is geweest, daar Piet naar een schuin voor doel geplaatsten bal zijn been uitstak, waarover één der R.C.H.?ers ten val kwam. Het andere doelpunt was onhoud? baar. Gras, de robuste aanvoerder en Distelbrink zeer trapvaste backs. Figuren, die niet bang zijn een flinken opstopper zonder eenig commentaar in ontvangst te nemen. Kluft, van Keulen en van Leeuwen vormden een halflinie, die wist wat „open gooien" beteekent en ook op tijd zorgde voor through?passes. Tevens een trio, dat er niet tegen op ziet bergen werk te verzetten. Dan de voor? hoede, zeer actief en productief. Dekeling maakte maar liefst 5 doelpunten, waaronder enkele vol? treffers. Fischer, waarvan ze mij hadden verteld, dat hij een knie?operatie moest ondergaan en ik dus verwacht had, een voorzichtige en kalme rechtsbuiten te zien, was sneller dan ooit (en ook het tegenovergestelde van voorzichtig) en doel? puntte 2 maal. Koning en Aukema, twee onbaat? zuchtige binnenspelers, schepten door hun fraaie passes vele kansen, terwijl Koning in de 2e helft zijn arbeid met een fraaien goal bekroond zag. Flet doelpunt, dat Arens in de le helft uit een door Fischer goed genomen corner maakte, vond ik het mooiste van den geheelen wedstrijd. Naar binnen loopend kopte onze linksbuiten onhoudbaar is den bovenhoek. Dit wat de spelers betreft; over den wedstrijd zelf zal ik U maar een verslag besparen, alleen wil ik nog vermelden,'dat de stand met rust 50 in ons voordeel was, waarna in de 2e helft de R.C.H.?ers, ook al door 't te gemakkelijk op? nemen onzer spelers, sterk kwamen opzetten en 2 doelpunten scoorden. Twintig minuten voor het einde echter, kreeg Ajax de smaak weer te pakken en scoorde nogmaals 4 maal. Zooals ik reeds gezegd heb, was het een prettige en aantrekkelijke match en ben ik dan ook blij in de gelegenheid gesteld te zijn, deze ontmoeting te kunnen volgen. Ik hoop van harte, dat ons Tweede den goeden vorm van dezen wedstrijd zal weten te behouden (gezien het resultaat van den wed? strijd daarna, n.l. de 31 overwinning tegen Stormvogels 2 te IJmuiden, schijnt mijn hoop in vervulling te gaan) en als kampioen der reserve le klas de competitie zal beëindigen. En dan moest de belooning zijn een kampioens? competitie der reserve le klassers, dat zou nog eens wat zijn. COR. MULTITULIANA Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Van Ajax in den Meer, Daar is, daar is wat schoons te zien, Bij mooi? en regenweer. Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Waar Koolhaas praeses is, En daar zoo'n pietsie „H. Colijnt", Als ik mij niet vergis. Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Waar Rood en Wit regeert, En kleine Piet ons met z'n schot, Soms „mieters" amuseert. Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Waar Wim „Oranje" spilt, Die om z'n passes long and through, In Neêrland is gewild. Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Waar doelman Keizer troont, Die men om zijn koelbloedigheid, Vaak toejuicht,ook wel hoont. Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Van back Jan Diepenbeek, Die, als hij orgeldraaien kon, Veel op Pierre Palla leek. Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Waar Reynolds Ajax traint, „Old Jack", die om zijns kind'ren spel, Slechts lacht, nooit „bitter" weent. Gaat mee, gaat mee naar 't stadion, Waar, als 't een beetje wil, Dit jaar een kampioenschap weer, Voor Ajax is op til! Tino Pynappièra.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1936 | | pagina 22