CARLTON HOTEL CARLTON CORNER A AX CLUBNIEUWS - PAG. 27 ymmmmmmmmmmmmmmmm 3e Innings. A j a x, J. Bakker forceert 4 wijd. Ter Heide verdwijnt op het le, Weppner krijgt een vrijen loop. Koenen wordt uitgevangen, terwijl Nottrot 3 x misslaat. Totaal 0 punten. Haarlem II. Op het werpen van Koenen krijgt Roosen 4 wijd. Hij wordt echter tusschen het 2e en 3e honk uitgemaakt. Hunik en Langereis komen zonder te slaan op het eerste honk, maar hebben verder geen succes, daar Bloemink en A, Hinze worden uitgegooid. Totaal 0 punten. 4e Innings. A j a x. Stam en W, Bakker krijgen weer eens een vrijen loop. Beumer gaat voor 3 slag uit. Stam en Bakker komen thuis op een tik van Blomvliet. De laatste liep op wel wat al te forsche wijze den len honkman ondersteboven, waardoor Henk op het 3e honk belandde. Jan Bakker's hit is niet ver genoeg en sneuvelt op het le. Blomvliet is inmiddels binnengekomen. Ter Heide, die 4 wijd heeft gekregen, komt thuis op een honkslag van Weppner, Piet wordt door te gewaagd honkloopen tusschen het 2e en 3e honk uitgetikt. Totaal 4 punten, Haarlem II. Mazee ontvangt 4 wijd. Een goede aangooi van Wim Bakker geeft Beumer gelegenheid dezen tegenstander uit te maken. De Mon en G. Hinze gaan beiden voor nul aan den kant. Totaal 0 punten. 5e Innings. A j a x. Koenen bereikt juist op tijd het le honk. Nottrot geeft ge heel onnoodig een stootslag en gaat uit. Stam forceert weder om een vrije wandeling. Wim Bakker verdwijnt echter op het le, doch brengt Koenen thuis. Beumer kan met zijn honkslag de kussens niet bereiken. Totaal 1 punt. Haarlem II. Max bereikt te laat het le honk en is dus uit. Roosen mag wandelen, terwijl Hunik door den werper wordt uitgegooid. Langereis weet den bal echter wel te raken, Bloemink en A. Hinze komen door 4 wijd op de honken, waardoor Roosen thuiskomt. Beumer mist een moeilijken vangbal van Mazee, waardoor Langereis en Bloemink scoren. De Mon wordt door Stam uitge vangen. Totaal 3 punten, 6e Innings. A j a x. Blomvliet slaat den bal in de richting van het 3e honk. Bloemink gooit echter te hoog naar Langereis, waardoor Henk op het 3e honk arriveert. Jan Bakker kan het le honk niet tijdig bereiken, doch brengt Blomvliet thuis. Door een dubieuse beslissing van veldscheidsrechter v. d. Heuvel Rijnders sneu velt ter Heide op het le honk. Weppner en Koenen brengen het vervolgens tot een honkslag, doch Nottrot zorgt voor de derde nul door een catch van Langereis. Totaal 1 punt, Haarlem II. G. Hinze krijgt 4 wijd. Max raakt den bal niet goed en gaat uit op het le honk. Hinze heeft hiervan echter geprofiteerd en passeert de thuisplaat. Roosen gaat uit op het le honk, terwijl Hunik 3 slag krijgt. Totaal 1 punt. 7e Innings. A j a x. Stam krijgt 4 wijd. Daar het aangooien op de honken zeer slordig geschiedt, kan Jan zonder moeite een run op zijn naam brengen. Wim Bakker geeft een tweehonkslag, Beumer slaat keihard in den handschoen van den 3en honkman, waardoor ook Wim, die hierop niet gerekend heeft, wordt uitgemaakt. Blomvliet forceert 4 wijd. Jan Bakker slaat een éénhonkslag. Ter Heide wordt voor 3 slag aan den kant gezet. Totaal 1 punt, Haarlem II, Door slecht veldwerk kan Langereis, die 4 wijd bemachtigd heeft, gemakkelijk naar het 3e honk loopen. Ook Bloemink krijgt een vrije wandeling. A. Hinze weet den bal te raken en brengt Langereis thuis. Bloemink en A, Hinze passeeren even eens de finish, dank zij een verre tik van Mazee, De Mon boekt op het le honk een nul. Nadat Mazee is binnengekomen, gaat G, Hinze voor 3 slag uit. Max raakt het ronde ding goed en komt al spoedig thuis, Roosen en Hunik komen op de honken, doch kunnen het niet verder brengen, daar Langereis voor 3 slag wordt uitgegooid. Totaal 5 punten. 8e Innings. A j a x. Weppner komt door een honkslag veilig op de kussens. Koenen's tik wordt door den 2en honkman gevangen, waardoor ook Weppner uitgaat, daar deze nog niet op zijn honk terug was. Daar Nottrot door den pitcher werd uitgemaakt, leverde deze beurt ons niets op. Totaal 0 punten. Haarlem II. Bloemink slaat een 2-honkslag en komt thuis door een slechte aangooi van onzen catcher, A. Hinze forceert 4 wijd. Blomvliet vangt Mazee uit. De Mon en G. Hinze worden uit- gebowld. Totaal 1 punt. 9e Innings. A j a x. Stam krijgt voor de zesde maal 4 wijd toegewezen. W. Bak ker wordt door Bloemink, die vandaag zijn dag heeft, fraai uitgevangen. Beumer mag wandelen, terwijl Blomvliet door een tik op de honken komt. Stam is inmiddels thuisgekomen, welk voorbeeld door Beumer en Blomvliet gevolgd wordt door een honkslag van Jan Bakker, Ter Heide wordt op het le honk uitgemaakt. Haarlem's le honkman brengt dan onze laatste, kans om zeep door Weppner uit te vangen. Totaal 3 punten. Daar de zwartjes reeds een voorsprong hebben, komen zij niet meer aan slag. Met den uitslag 1813 komt dan het einde. Wij feliciteeren onze tegenstanders van harte met de pro motie naar de le klasse en brengen speciaal een woord van hulde aan de Mon, die beide wedstrijden 9 innings lang het werpen ter hand heeft genomen. ZALEN VOOR PARTIJEN EN FEESTMAALTIJDEN HET GEZELLIGSTE BITTERUUR - TZIGANE MUZIEK

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1936 | | pagina 15