Café-Rest. ,,Duboisr' 12 DE ZATERDAGMIDBAG*CGMFETITIE< AJAX Supporters en Leden Ceintuurbaan 105-107-109, Amsterdam-Zuid. PAG. 22 A J A X CLUBNIEUWS Er wacht de Ajaxieden dit jaar een bizonder genot. Ons veteranenteam, dat in de Zaterdagmiddagcompe titie al de jaren door reeds zoo'n uitstekend figuur slaat, hoevele malen legden wij al niet beslag op de eerste plaats komt dit seizoen wel bizonder sterk uit. Want èn Henk Mulders èn Wim Volkers maken dit jaar mede deel uit van onze Oude Garde, welke thans zoo'n uitgelezen verzameling van niets dan sterren bevat, dat zij gerust met ,,De Melkweg" kan gaan concurreeren. Helaas zijn er in onze club nog altijd menschen, die het „Veteranen-voetbal" een onding noemen en het „Oude Heeren-gedoe" bij voor keur negeeren, terwijl het toch zoo'n bloeiend stuk vereenigingsleven is. Ook wordt blijkbaar steeds weer vergeten, dat deze „Oude Garde" bijna steeds weer de menschen levert voor de talrijke commissies in onze vereeniging. En nu ter zake. Ons „Wunderteam" speelde tegen de Geuzen, een der sterkste combinaties uit deze com petitie, en Ajax won dezen wedstrijd met 51. Ver wacht van mij geen geregeld verslag, wel kan ik U verzekeren, dat ik als Oud-speler heb staan likke baarden van diverse staaltjes prachtig voetbal. Be schouw deze regelen meer als een opwekking, ook eens te gaan kijken, U zult er heusch geen spijt van hebben. Jan de Boer was weer even ondoordringbaar als z'n wereldberoemde asbest. De W^it met Henk Andriessen vormden een perfect Backstel, Schetters, Verbreggen en Bieshaar vormen een halflinie, die voedt als een min van twintig lentes, vooral Schetters toonde ook nu weer herhaaldelijk z'n extra klasse en is bij vriend en vijand populair, terwijl de voorhoede bestond uit Elzinga, Volkers, Brink, Mulders en Ziegeler. Er werd gegoocheld en gejongleerd, dat het een lieve lust was, en we zagen een paar doelpunten maken van zoo'n prima gehalte, dat we eenige malen de kreet „Wat een moordgoal" opvingen. Bij een headbal van Mul ders slikte de scheidsrechter van pure bewondering z'n fluitje in en Volkers doelpuntte zoo fraai, dat de keeper zich aan den deklat op wilde hangen. Brink knalde als een „dikke Bertha" en de stemming op en om het veld was zoo genoegelijk, dat Piet van Reenen die als grensrechter fungeerde, de verzuchting slaakte: „Jammer, dat ik nog een paar jaar wachten moet, om bij dit keurkorps ingelijfd te mogen worden. Na afloop hebben we ons nog even „geconcen treerd". Veteranen plegen dit te doen na den wed strijd en hebben toen tevens den eersten steen gelegd voor een groot gala-diner na afloop van dit seizoen. De „CLUBGEEST" is bij de Oude Garde gelukkig nog geen dood ding en a raison van een kwartje per week mag U ook aanzitten. Spreek dus met Ver breggen en het komt in orde. Ga verdorie óók eens kijken, Naar ons „Sabbath Wunderteam", Ze zijn zoo speelsch als jonge honden, En voetbal spelen ze subliem, Ook al rammelen hun botten, En al zijn de hoofden kaal, Ze demonstreeren al hun trucjes, Uit hun voetbal-arsenaal. Links en rechts, in alle standen, Wordt de bal geredigeerd, Kijk een Troughpas, zie dat Koppen, Is de bal soms gedresseerd? Zie je daar die Schaarbeweging, Heusch het is een klas- apart, En ze trekken en masseeren, Net als een partij biljart. Wég met Rheumatiek en kwaaltjes, Waar je ook mee bent behept, Zoo'n fijne Veteranen-wedstrijd, Is een magnefiek recept, Ga verdorie ook eens kijken, En geniet er van hun spel, Als U echter liever thuis blijft!!!! Mijn een zorg, maar ik ga wèl. TRIC-TRAC. bezoeken na afloop der wedstrijden WILHELMINA BILLARDS! n Telefoon intercommunaal 24063.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1936 | | pagina 10