AJAX CLUBNIEUWS - PAG. 5 schap, welke er de laatste jaren ongetwijfeld tus? schen A.F.C. en Ajax bestaat, zoo een wassen neus is, dat dit door een incidentje (waarboven de kern van beide vereenigingen toch zeker mijlen verheven staat) als dit zoo maar even in elkaar getrapt kan worden? De soep wordt nooit zoo heet gegeten als zij opgediend wordt, en misschien ware het beter ge? weest de geheele kwestie in den doofpot te stop? pen, maar ik, die ruim vijftien jaar Ajax?lid ben en bovendien het gros der A.F.C.'ers van zeer nabij ken, meen toch even te moeten aanhalen, dat er geen sprake van kan zijn, dat er tusschen deze twee bevriende vereenigingen ook maar iets kan komen, dat ook maar even den lucht van ver? wijdering met zich draagt. Laat ik hierbij tevens memoreeren, dat het nooit in den geest van onze vereeniging heeft gelegen, om zich na een nederlaag uit een strijdperk terug te trekken, doch dat wij ons antwoord tot op heden nog altijd gegeven hebben met een pogen om op het groene veld met eerlijke middelen een flinke revanche te behalen. Zoo is het altijd ge: weest, en zoo zal het in Rood^Wit ook altijd blijven. Dat de goede stemming na afloop van een A.R.O.L. tournooi nog altijd prima is, is ons in Lido gebleken, waar wij met A.F.C., H.B.S. en H.F.C. een paar uurtjes prettig gefuifd hebben, en waar wij gezamenlijk met Richard Tauber (twee tafeltjes verder) een lekker stukje gegeten heb? ben. Dat Richard voor twee knaken en een vrij? kaartje voor den eerstvolgende wedstrijd niet genegen was een nummertje voor ons te zingen, is toch per slot van rekening ook onze schuld niet. JAMES. Met een reeks trainingswedstrijden voor diverse K.N.V.B.?elftallen heeft onze vereeniging het voetbalseizoen ingezet. Vriend James zal u elders in dit blad speciaal wat de wedstrijden van het eerste elftal betreft nader inlichten. Verdere be? sprekingen zullen wij vanzelfsprekend achterwege laten. De elftallencommissie is druk doende de juiste combinaties uit te vinden, die met succes de com? petities zullen kunnen ingaan. Moge zij succes hebben. Onze nieuwe secretaris der elftallencommissie is bezig zich in den kortst mogelijken tijd in te werken in zijn omvangrijke functie. Het is begrij? pelijk, dat hij niet op slag een kleine 200 spelers persoonlijk kent. Helpt allen mede z'n- taak te verlichten. Schrijft nimmer af en mocht dit door een of andere omstandigheid wel noodig zijn, ver? meldt dan de reden waarom. Dit voorkomt veel oponthoud. Er resten ons nog slechts een paar weken, of de competitie gaat beginnen. Werkt allen mede om een zoo goed mogelijk resultaat voor uw ver? eeniging te bereiken. Speelt uw beste spel, weest sportief en eerlijk. U brengt het dan het verst en onze vereeniging zal een geziene tegenstander op de voetbalvelden blijven. Voor de jeugdelftallen het volgende. Zooals te doen gebruikelijk zullen de compe? tities eerst eind September of begin October aan? vangen. Jullie hebt dus nog een fijnen tijd van voorbereiding voor je. Besteedt die goed en komt geregeld trainen. Wij mogen wel vast verklappen, dat jullie een paar gezellige Zondagen wachten. Zondag aanstaande spelen verschillende elftallen tegen D.W.S. en de daarop volgende week tegen Blauw?Wit. Zorgt ervoor „fit and well" aan den start te verschijnen. J. K. A A Copie voor het eerstvolgende nummer uiterlijk Maandag 30 September aan het redactieadres: J. Koomen, Adm. de Ruyterweg 149.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1935 | | pagina 5