A J A X CLUBNIEUWS PAG. 157 - ■^,V. :t V V;< - De winnaars van ons Paaschtournooi First Vienna. Over den wedstrijd wil ik verder niet uitwijden, bovendien is verslagen schrijven erg moeilijk. Wel weet ik, dat wij op onze stoeltjes doodsangsten hebben uitgestaan, en dat wij bij het goaltje van Piet v. Reenen, als gekken hebben rondgesprongen. Dat onze Groningsche achterburen hierbij ver? schillende opmerkingen over ons optreden maak? ten, kon ons enthousiasme niet beïnvloeden, bovendien is goed Groningsch toch niet te ver? staan. Het eenige dat ik heb opgevangen, is, dat onze spelers niet groot zijn, maar wel vet en dik; bij deze opmerking heb ik even naar Jan Diepenbeek gekeken. In het hotel liedjes helpen zingen en met captain Volkers en Bob ten Have verschillende glaasjes goudvisschenwater naar binnengewerkt. Tijdens het diner gaf Piet van Deyck een schit? terende demonstratie gewichtheffen, waarbij eenige bierviltjes als gewichten fungeerden. Bravo, Piet Buziau. Wim Anderiessen zorgde er voor, dat onze tafel niet drooggelegd werd, onderwijl Dr. Terwen ons betuigde, dat deze dag hem weer aan zijn studen? tentijd deed denken. Kunst, onze combinatie maakt zonder apenklieren, doch slechts tegen ver? goeding van de aan te schaffen attributen ieder gegadigde 20 jaar jonger. Na een rustige treinreis 's avonds laat vermoeid, doch in een opgewekte stemming in Amsterdam aangekomen, waar wij tot de conclusie kwamen, dat het twee prettige dagen geweest waren, die zooals meestal het geval is veel te vlug waren om gegaan. JAMES.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1935 | | pagina 3