J A J A X CLUBNIEUWS - PAG. 137 DAGBOEK VAN EEN A J AGIED W/Z/mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm', Maandag 4 Maart. Op kantoor gekoejeneerd door collega's vanwege de 22 tegen A.D.O. Gezegd, dat blijkbaar het niet winnen van Ajax nog altijd een attractie is. Vindt m'n collega's rotknullen. Dinsdag 5 Maart. Nog eens gepeinsd over de situatie. Ben pessimistisch gestemd, Feijenoord nu een punt voor, wedstrijd op eigen veld en gelijk spel voldoende. Alles bij elkaar 'n heele handicap. Woensdag 6 Maart. Besloten pessimist te blijven, m'n vrouw, die altijd gelijk heeft, lijdt U ook aan zoo'n geval? beweert Ajax wordt absoluut kampioen. Dit optimisme mij wat opgebeurd. Donderdag 7 Maart. In de „Sportkroniek" vette kop: „Feijenoord en P.S.V. Zondag kampioen?" Dit laten lezen aan vrouw en dochter, de laatste zegt: „pffmoest Ajax er niet zijn". Vrijdag 8 Maart. M'n vrouw heeft geld gevraagd om maar vast een mooi toiletje te koopen voor het kampioensfeest. Mij afgevraagd of optimisme mis? schien hier verband mee houdt. Zaterdag 9 Maart. Nog steeds volslagen pessi? mist, op Feijenoord gegokt, in hoop te verliezen. Zondag 10 Maart. Zit op Feijenoord?tribune en weet niet of ik bibber van de „Zenuwe" of van de kou. Na twee minuten Feijenoord 10; geloof, dat ik niet lang meer zal leven. Na 12 minuten van Reenen maakt 11. Voer een dans van geheel nieuwe vinding uit. Als ik uitgedanst ben, vraagt m'n vrouw waarom ik zoo danste. Gezegd omdat de stand gelijk is. M'n ega vraagt waarom ik dan niet danste toen de wedstrijd begon, toen was de stand ook gelijk. Op deze vraag 't antwoord schuldig gebleven, dit trouwens niet de eerste keer. Wedstrijd afgeloopen 42 gewonnen. Wat is het leven mooi! Maandag 11 Maart. Op kantoor hartelijk ver? welkomt door collega's, welke mij bloemen en nevenstaande teekening aanboden. M'n collega's toch nog de beroerdsten niet. Dinsdag 12 Maart. Mij opgevallen, dat van de rommel op het Feijenoordveld, geen woord in de kranten, ook niet over de „lichtelijk" verhoogde prijzen. Moest Ajax eens gedaan hebben! Woensdag 13 Maart. Verslagen nog eens rustig nagelezen. Vindt dat v. Reenen niet naar behooren geprezen is en deze toch prachtwedstrijd gespeeld. Donderdag 14 Maart. Gelezen in de „Sportkro? niek", dat v. Emmenes overtuigd is, dat Ajax wint van R.C.H. Hoop maar, dat deze heer niet komt kijken, daar deze niet sterk is in het zien geboren worden van kampioenen. Vrijdag 15 Maart. Op kantoor de algemeens opinie Ajax wint Zondag gemakkelijk daar R.C.H. geen belang bij den uitslag. Geantwoord A.D.O. had zulks ook niet en toch 22. Zaterdag 16 Maart. Wou dat het Zondag was, voel me niet safe. Brockmann opgebeld en deze mij gerustgesteld, alle spelers heilig van plan te winnen. Zondag 17 Maart. Ajax geeft R.C.H. geen kans roet in kampioensdiner te gooien. 40 Bravo BravoBravo! Maandag 18 Maart. Gelezen kans op oorlog in Europa vergroot. Als ze dan tenminste maar wachten tot kampioenscompetitie afgeloopen is. Stop.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1935 | | pagina 3